Gå til hovedindhold

Apple Ipad Pro (2025) Wifi Standard Glass 12gb 11 tommer Apple M5 256gb Sølv

AppleTabletcomputereEAN: 0195950395617
Pris fra 7.999 krtil 11.919 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 3.920 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.828 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Apple Ipad Pro (2025) Wifi Standard Glass 12gb 11 tommer Apple M5 256gb Sølv og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7999 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple iPad Pro M5 11" Wi‑Fi 256GB with standard glass - Silver
7.999 kr
Til butik
Apple iPad Pro M5 11" Wi‑Fi 256GB with standard glass - Silver billede

Produktinformation

Tablet, 256 GB, 11" Tandem OLED (2420 x 1668), med standardglas, sølv

Produktspecifikationer

Kategori: Apple
EAN: 0195950395617
Varenr.: 51485
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple 11-inch iPad Pro M5 Wi-Fi 11" 256GB 12GB
8.223 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Ipad Pro (2025) Wifi Standard Glass 12gb 11 tommer Apple M5 256gb Sølv
8.749 kr
Til butik
Apple Ipad Pro (2025) Wifi Standard Glass 12gb 11 tommer Apple M5 256gb Sølv billede

Produktinformation

Ultra Retina XDR OLED med 120 Hz og 1.000 cd/m², der giver skarpe og flydende billeder Apple M5-chip og 16-kernede Neural Engine, der fremskynder AI-arbejdsgange og multitasking Wi-Fi 7 og Thunderbolt over USB-C muliggør hurtige dataoverførsler og problemfri docking Face ID, LiDAR og 12 MP-kameraer forbedrer sikkerheden ved login og videoopkald...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Apple iPad
Artikel nr.: MDWL4KN/A
EAN: 0195950395617
Varenr.: 5020070302
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple iPad Pro M5 11" Wi‑Fi 256GB with standard glass - Silver
8.799 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
iPad Pro 11" Wi‑Fi 256 GB Sølv - Apple M5
-1%11.899 kr
Før 11.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
iPad Pro 11" Wi‑Fi 256 GB Sølv - Apple M5
-1%11.919 kr
Før 12.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Ipad Pro (2025) Wifi Standard Glass 12gb 11 tommer Apple M5 256gb Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Ipad Pro (2025) Wifi Standard Glass 12gb 11 tommer Apple M5 256gb Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1INphone.dk7.999 kr7.999 krKøb
2CompuMail DK8.223 kr8.223 krKøb
3Dustin DK8.749 kr8.835,25 krKøb
4Proshop DK8.799 kr8.799 krKøb
5Boligcenter DK11.899 kr11.899 krKøb
6Vivas DK11.919 kr11.988 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Ipad Pro (2025) Wifi Standard Glass 12gb 11 tommer Apple M5 256gb Sølv

PriceData har fulgt prisen på Apple Ipad Pro (2025) Wifi Standard Glass 12gb 11 tommer Apple M5 256gb Sølv i 175 dage. Laveste pris i perioden er 7.828 kr (registreret d. 14. april 2026), højeste er 8.799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.303 kr.

Den nuværende pris på 7.999 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Apple Ipad Pro (2025) Wifi Standard Glass 12gb 11 tommer Apple M5 256gb Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Apple Ipad Pro (2025) Wifi Standard Glass 12gb 11 tommer Apple M5 256gb Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 20267.999 kr224 kr (3%)
17. maj 20268.223 kr224 kr (3%)
12. maj 20267.999 kr224 kr (3%)
11. maj 20268.223 kr224 kr (3%)
17. apr. 20267.999 kr171 kr (2%)
14. apr. 20267.828 kr171 kr (2%)
4. apr. 20267.999 kr164 kr (2%)
21. mar. 20268.163 kr124 kr (1%)
15. jan. 20268.287 kr462 kr (5%)
14. jan. 20268.749 kr462 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret