Gå til hovedindhold

Apple Ipad Air (2025) Wi-fi 8gb 11 tommer Apple M3 128gb Blå

AppleIsenkramEAN: 0195949997471
Pris fra 4.299 krtil 6.119 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.820 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.952 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Apple Ipad Air (2025) Wi-fi 8gb 11 tommer Apple M3 128gb Blå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4299 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple iPad Air M3 11" Wi-Fi 128GB - Blue
-10%4.299 kr
Før 4.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Apple iPad Air M3 11" Wi-Fi 128GB - Blue billede

Produktinformation

11" (2360x1640) 500nits Liquid Retina LED backlit Multi‑Touch display with IPS technology and Fingerprint-resistant oleophobic coating, Apple M3, 128 GB Flash, Cameras: 12MPixel f/1.8 Wide (Back), 12MPixel f/2.0 (Front), Landscape stereo speakers, iPadOS 18, Wi-Fi 6E, BT 5.3, Stylus support (Apple Pencil Pro, Apple Pencil USB-C), 460 gram...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tablet
Artikel nr.: MC9X4KN/A
EAN: 0195949997471
Varenr.: 3348633
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple iPad Air 11" (M3) Wi-Fi 128 GB, blå
4.539 kr
Til butik
Apple iPad Air 11" (M3) Wi-Fi 128 GB, blå billede

Produktinformation

"11" iPad Air får superkræfter fra den lynhurtige Apple M3-chip.1 Den har en smuk Liquid Retina-skærm, et 12MP Center Stage-kamera på forsiden, der giver endnu bedre videoopkald, og hæsblæsende hurtig WiFi 6E.3 Og den fungerer med Apple Pencil P

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: BÆRBAR & IPADS
EAN: 0195949997471
Varenr.: 51320
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple 11-inch iPad Air M3 Wi-Fi 11" 128GB 8GB
4.846 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Ipad Air (2025) Wi-fi 8gb 11 tommer Apple M3 128gb Blå
4.874 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
iPad - Apple 11" iPad Air M3 Wi‑Fi, 128 GB, blå
-13%6.099 kr
Før 6.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
iPad - Apple 11" iPad Air M3 Wi‑Fi, 128 GB, blå
-13%6.119 kr
Før 7.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Ipad Air (2025) Wi-fi 8gb 11 tommer Apple M3 128gb Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Ipad Air (2025) Wi-fi 8gb 11 tommer Apple M3 128gb Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK4.299 kr4.299 krKøb
2INphone.dk4.539 kr4.539 krKøb
3CompuMail DK4.846 kr4.846 krKøb
4Dustin DK4.874 kr4.960,25 krKøb
5Boligcenter DK6.099 kr6.099 krKøb
6Vivas DK6.119 kr6.188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Ipad Air (2025) Wi-fi 8gb 11 tommer Apple M3 128gb Blå

PriceData har fulgt prisen på Apple Ipad Air (2025) Wi-fi 8gb 11 tommer Apple M3 128gb Blå i 183 dage. Laveste pris i perioden er 3.952 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 5.149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.521 kr.

Den nuværende pris på 4.299 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Apple Ipad Air (2025) Wi-fi 8gb 11 tommer Apple M3 128gb Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Apple Ipad Air (2025) Wi-fi 8gb 11 tommer Apple M3 128gb Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20264.299 kr93 kr (2%)
18. maj 20264.206 kr1 kr (0%)
17. maj 20264.207 kr1 kr (0%)
12. maj 20264.206 kr1 kr (0%)
11. maj 20264.207 kr1 kr (0%)
18. apr. 20264.206 kr1 kr (0%)
17. apr. 20264.207 kr1 kr (0%)
16. apr. 20264.206 kr12 kr (0%)
11. apr. 20264.218 kr266 kr (7%)
9. apr. 20263.952 kr572 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret