Gå til hovedindhold

Apple preowned Apple iPad 10.2 (2021) Wi-Fi 64GB Space Grey Grade B - PREOWNED

Apple preownedTabletcomputereEAN: 5711802715577
Pris fra 1.538 krtil 2.219 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 681 kr (31% besparelse)

Sammenlign priser på Apple iPad 10.2 (2021) Wi-Fi 64GB Space Grey Grade B - PREOWNED og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1538 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple iPad 10.2" (2021) Wi-Fi 64GB Space Grey Grade B
1.538 kr
Til butik
Apple iPad 10.2" (2021) Wi-Fi 64GB Space Grey Grade B billede

Produktinformation

Apple 10.2-inch iPad Wi-Fi - 9. generation - tablet - 64 GB - 10.2" IPS (2160 x 1620) - space grey - Preowned Grade B

Produktspecifikationer

Artikel nr.: NP/IPA/9/64/SPACEGRAY/B
EAN: 5711802715577
Varenr.: 1002936904
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple iPad 10.2 (2021) Wi-Fi 64GB Space Grey Grade B - PREOWNED
1.799 kr
Til butik
Apple iPad 10.2 (2021) Wi-Fi 64GB Space Grey Grade B - PREOWNED billede

Produktinformation

Apple iPad 10.2" (2021) Wi-Fi 64GB - Space Grey - Grade B Oplev en fantastisk tabletoplevelse med Apple iPad 10.2" (2021) Wi-Fi 64GB i det stilfulde Space Grey design. Denne Grade B iPad kombinerer en kraftfuld A13 Bionic chip med et 10.2” Retina d

Produktspecifikationer

Kategori: iPad & Tablet
EAN: 5711802715577
Varenr.: 83525
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
iPad 10,2" Wi?Fi 64 GB Space Grey - Apple (2021) (RENOVERET)
-8%2.199 kr
Før 2.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
iPad 10,2" Wi?Fi 64 GB Space Grey - Apple (2021) (RENOVERET) billede

Produktinformation

Apple 10.2-inch iPad Wi-Fi - 9. generation - tablet - 64 GB - 10.2" IPS (2160 x 1620) - space grey - Preowned Grade BNyt produkt, som kommer uden original emballage og tilbehør | 100% batterikapacitetProduktet fremstår som nyt og kan komme med eller uden original emballage og tilbehør | Minimum 90% batterikapacitetProduktet fremstår med ingen eller få kosmetiske brugsspor | Minimum 80% batterikapacitetProduktet fremstår med nogle kosmetiske brugsspor | Minimum 75% batterikapacitetProduktet fremstår brug med kosmetiske brugsspor | Minimum 70% batterikapacitetTablets: Der medfølger som udgangspunkt intet kabel eller adapter med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneSmartphones: Der medfølger som udgangspunkt kompatibelt kabel med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneAlle enheder sælges med 2 års garanti...

Produktspecifikationer

Kategori: iPads
Vægt: 0.68g
EAN: 5711802715577
Varenr.: 1818264
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
iPad 10,2" Wi?Fi 64 GB Space Grey - Apple (2021) (RENOVERET)
-8%2.219 kr
Før 2.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple iPad 10.2 (2021) Wi-Fi 64GB Space Grey Grade B - PREOWNED koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple iPad 10.2 (2021) Wi-Fi 64GB Space Grey Grade B - PREOWNED koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.538 kr1.538 krKøb
2Ultrashop1.799 kr1.799 krKøb
3Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
4Vivas DK2.219 kr2.288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple iPad 10.2 (2021) Wi-Fi 64GB Space Grey Grade B - PREOWNED

PriceData har fulgt prisen på Apple iPad 10.2 (2021) Wi-Fi 64GB Space Grey Grade B - PREOWNED i 147 dage. Laveste pris i perioden er 1.538 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 1.879 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.680 kr.

Den nuværende pris på 1.538 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 4 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Apple iPad 10.2 (2021) Wi-Fi 64GB Space Grey Grade B - PREOWNED. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Apple iPad 10.2 (2021) Wi-Fi 64GB Space Grey Grade B - PREOWNED de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. feb. 20261.538 kr40 kr (3%)
3. feb. 20261.578 kr26 kr (2%)
28. jan. 20261.604 kr275 kr (15%)
27. jan. 20261.879 kr275 kr (17%)
8. jan. 20261.604 kr275 kr (15%)
5. jan. 20261.879 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret