Gå til hovedindhold

Apple preowned Apple iPad 10,2" Wi‑Fi + Cellular (8. gen) 32 GB - Space Grey - + (RENOVERET)

Apple preownedEAN: 5711802741828
Pris fra 1.512 krtil 2.119 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 607 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Apple iPad 10,2" Wi‑Fi + Cellular (8. gen) 32 GB - Space Grey - + (RENOVERET) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1512 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple 10.2-inch iPad Wi-Fi Cellular 10.2" 32GB Grå Grade A+
1.512 kr
Til butik
Apple 10.2-inch iPad Wi-Fi Cellular 10.2" 32GB Grå Grade A+ billede

Produktinformation

Apple 10.2-inch iPad Wi-Fi + Cellular - 8. generation - tablet - 32 GB - 10.2" IPS (2160 x 1620) - 3G, 4G - LTE - space grey - Preowned Grade A+

Produktspecifikationer

Artikel nr.: NP/IPA/8LTE/32/SPACEGRAY/A+
EAN: 5711802741828
Varenr.: 1003862746
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple 10.2-inch iPad Wi-Fi Cellular 10.2 32GB Grå Grade A+ - PREOWNED
1.769 kr
Til butik
Apple 10.2-inch iPad Wi-Fi Cellular 10.2 32GB Grå Grade A+ - PREOWNED billede

Produktinformation

Apple 102-inch iPad Wi-Fi Cellular 32GB (Grade A) Oplev den fantastiske Apple 102-inch iPad, nu tilgængelig med Wi-Fi og cellular forbindelser, perfekt til både arbejde og underholdning. Med 32GB lagerplads har du rigeligt med plads til dine yndlingsapp...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Android & Windows Tablets
EAN: 5711802741828
Varenr.: 120814
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Apple iPad 10,2" Wi‑Fi + Cellular (8. gen) 32 GB - Space Grey - + (RENOVERET)
-22%2.099 kr
Før 2.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Apple iPad 10,2" Wi‑Fi + Cellular (8. gen) 32 GB - Space Grey - + (RENOVERET) billede

Produktinformation

Apple 10.2-inch iPad Wi-Fi + Cellular - 8. generation - tablet - 32 GB - 10.2" IPS (2160 x 1620) - 3G, 4G - LTE - space grey - Preowned Grade A+Nyt produkt, som kommer uden original emballage og tilbehør | 100% batterikapacitetProduktet fremstår som nyt og kan komme med eller uden original emballage og tilbehør | Minimum 90% batterikapacitetProduktet fremstår med ingen eller få kosmetiske brugsspor | Minimum 80% batterikapacitetProduktet fremstår med nogle kosmetiske brugsspor | Minimum 75% batterikapacitetProduktet fremstår brug med kosmetiske brugsspor | Minimum 70% batterikapacitetTablets: Der medfølger som udgangspunkt intet kabel eller adapter med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneSmartphones: Der medfølger som udgangspunkt kompatibelt kabel med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneAlle enheder sælges med 2 års garanti...

Produktspecifikationer

Kategori: iPads
Vægt: 0.68g
EAN: 5711802741828
Varenr.: 2048423
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple iPad 10,2" Wi‑Fi + Cellular (8. gen) 32 GB - Space Grey - + (RENOVERET)
-22%2.119 kr
Før 2.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple iPad 10,2" Wi‑Fi + Cellular (8. gen) 32 GB - Space Grey - + (RENOVERET) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple iPad 10,2" Wi‑Fi + Cellular (8. gen) 32 GB - Space Grey - + (RENOVERET) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.512 kr1.512 krKøb
2Ultrashop1.769 kr1.769 krKøb
3Boligcenter DK2.099 kr2.099 krKøb
4Vivas DK2.119 kr2.188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple iPad 10,2" Wi‑Fi + Cellular (8. gen) 32 GB - Space Grey - + (RENOVERET)

PriceData har fulgt prisen på Apple iPad 10,2" Wi‑Fi + Cellular (8. gen) 32 GB - Space Grey - + (RENOVERET) i 132 dage. Laveste pris i perioden er 1.512 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 2.005 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.742 kr.

Den nuværende pris på 1.512 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Apple iPad 10,2" Wi‑Fi + Cellular (8. gen) 32 GB - Space Grey - + (RENOVERET). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Apple iPad 10,2" Wi‑Fi + Cellular (8. gen) 32 GB - Space Grey - + (RENOVERET) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.512 kr26 kr (2%)
30. apr. 20261.538 kr66 kr (4%)
16. apr. 20261.604 kr68 kr (4%)
11. apr. 20261.672 kr66 kr (4%)
8. apr. 20261.738 kr67 kr (4%)
22. mar. 20261.805 kr67 kr (4%)
20. mar. 20261.872 kr67 kr (3%)
26. feb. 20261.939 kr66 kr (3%)
12. feb. 20262.005 kr267 kr (15%)
21. jan. 20261.738 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret