Gå til hovedindhold

Apple Beats Powerbeats Fit - trådløse trænings-earbuds med sikker pasform - Spark Orange

AppleEAN: 0195950384833
Pris fra 1.437 krtil 1.769 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 332 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Apple Beats Powerbeats Fit - trådløse trænings-earbuds med sikker pasform - Spark Orange og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1437 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Beats Powerbeats Fit Trådløs TWS earbuds Orange
1.437 kr
Til butik
Beats Powerbeats Fit Trådløs TWS earbuds Orange billede

Produktinformation

Beats Powerbeats Fit - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - gnist orange

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: ME2M4EE/A
EAN: 0195950384833
Varenr.: 1003688432
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Beats Fit Pro ægte trådløse høretelefoner - Gnist orange
-26%1.699 kr
Før 2.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Beats Fit Pro ægte trådløse høretelefoner - Gnist orange billede

Produktinformation

Beats Powerbeats Fit - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - gnist orangeBeats Powerbeats Fit kombinerer trådløs frihed med førsteklasses lydkvalitet. Disse ægte trådløse øretelefoner er udstyret med Active Noise Canceling-teknologi og giver en fordybende lytteoplevelse, der er perfekt til bærbare elektroniske enheder som iPhones, iPads og Macs. Den indbyggede mikrofon og understøttelse af Siri giver bekvemmelighed ved håndfri opkald og stemmekommandoer.GenereltAnbefalet brug: Transportabel elektronikBeskyttelse: Svedresistent, vandresistentDimensioner & vægt detaljer: Øretelefoner: 2.15 cm x 2.74 cm x 2.04 cm / 61.3 g | Opladningsetui: 5.54 cm x 6.25 cm x 2.75 cm / 49.75 gFarve: Gnist orangeFunktioner: Sikker pasformKompatibilitet: iPhoneiPadiPodMacProdukttype: Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløsLydudgangAktiv støjfjerning: JaEgenskaber: Fast Fuel-teknologi, Apple H1 chipForbindelsesteknologi: TrådløsHovedtelefonmodeller: I øretLydudgangsmodus: StereoTrådløs teknologi: BluetoothMikrofonFormfaktor: IndbyggetInternet of Things (IoT)Intelligent assistent: SiriInternet of Things (IoT) kompatibel: JaStemmekontrolleret: IndirekteDiverseOverensstem...

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Høretelefoner
Vægt: 0.11g
EAN: 0195950384833
Varenr.: 2095293
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Beats Fit Pro ægte trådløse høretelefoner - Gnist orange
-26%1.719 kr
Før 2.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Beats Fit Pro ægte trådløse høretelefoner - Gnist orange billede

Produktinformation

Beats Powerbeats Fit - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - gnist orangeBeats Powerbeats Fit kombinerer trådløs frihed med førsteklasses lydkvalitet. Disse ægte trådløse øretelefoner er udstyret med Active Noise Canceling-teknologi og giver en fordybende lytteoplevelse, der er perfekt til bærbare elektroniske enheder som iPhones, iPads og Macs. Den indbyggede mikrofon og understøttelse af Siri giver bekvemmelighed ved håndfri opkald og stemmekommandoer.GenereltAnbefalet brug: Transportabel elektronikBeskyttelse: Svedresistent, vandresistentDimensioner & vægt detaljer: Øretelefoner: 2.15 cm x 2.74 cm x 2.04 cm / 61.3 g | Opladningsetui: 5.54 cm x 6.25 cm x 2.75 cm / 49.75 gFarve: Gnist orangeFunktioner: Sikker pasformKompatibilitet: iPhoneiPadiPodMacProdukttype: Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløsLydudgangAktiv støjfjerning: JaEgenskaber: Fast Fuel-teknologi, Apple H1 chipForbindelsesteknologi: TrådløsHovedtelefonmodeller: I øretLydudgangsmodus: StereoTrådløs teknologi: BluetoothMikrofonFormfaktor: IndbyggetInternet of Things (IoT)Intelligent assistent: SiriInternet of Things (IoT) kompatibel: JaStemmekontrolleret: IndirekteDiverseOverensstemmelsesstandarder: IPX4Udstyr inkluderet: Opladningsetui, 4 størrelser af silikone ørepropperEffektBatteri: Batteri til hovedtelefon genopladelig - LitiumionDriftstid (op til): 30 time(r)Run Time detaljer: Løbende playback (brug af ørespidser): op til 7 timer | Løbende playback (med inkluderet opladningsetui): op til 30 timerProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 1 år...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Høretelefoner
Vægt: 0.11g
EAN: 0195950384833
Varenr.: 2095293
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Beats Powerbeats Fit Trådløs TWS earbuds Orange
1.769 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Beats Powerbeats Fit - trådløse trænings-earbuds med sikker pasform - Spark Orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Beats Powerbeats Fit - trådløse trænings-earbuds med sikker pasform - Spark Orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.437 kr1.437 krKøb
2Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
3Vivas DK1.719 kr1.788 krKøb
4Ultrashop1.769 kr1.769 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Beats Powerbeats Fit - trådløse trænings-earbuds med sikker pasform - Spark Orange

PriceData har fulgt prisen på Apple Beats Powerbeats Fit - trådløse trænings-earbuds med sikker pasform - Spark Orange i 167 dage. Laveste pris i perioden er 1.437 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 2.261 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.712 kr.

Den nuværende pris på 1.437 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Apple Beats Powerbeats Fit - trådløse trænings-earbuds med sikker pasform - Spark Orange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Apple Beats Powerbeats Fit - trådløse trænings-earbuds med sikker pasform - Spark Orange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.437 kr28 kr (2%)
22. maj 20261.465 kr32 kr (2%)
15. maj 20261.497 kr30 kr (2%)
8. maj 20261.527 kr32 kr (2%)
30. apr. 20261.559 kr31 kr (2%)
24. apr. 20261.590 kr34 kr (2%)
17. apr. 20261.624 kr147 kr (8%)
10. apr. 20261.771 kr128 kr (8%)
3. apr. 20261.643 kr35 kr (2%)
27. mar. 20261.678 kr34 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret