Gå til hovedindhold

Apple MYY43ZM/A Beskyttelsescover Blommefarvet Apple iPhone 16

AppleElektronikEAN: 0195949885006
Pris fra 220 krtil 386 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 166 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 182 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Apple MYY43ZM/A Beskyttelsescover Blommefarvet Apple iPhone 16 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 220 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple MYY43ZM/A Beskyttelsescover Blommefarvet Apple iPhone 16
220 kr
Til butik
Apple MYY43ZM/A Beskyttelsescover Blommefarvet Apple iPhone 16 billede

Produktinformation

Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - blommefarvet - for iPhone 16

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MYY43ZM/A
EAN: 0195949885006
Varenr.: 1002484268
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple iPhone 16 Silicone Case with MagSafe - Plum
223 kr
Til butik
Apple iPhone 16 Silicone Case with MagSafe - Plum billede

Produktinformation

Apples silikone-etui med MagSafe er designet, så det passer perfekt til iPhone 16 og sikrer din iPhone fantastisk beskyttelse på en smuk måde. Etuiet er fremstillet af 55 % genanvendt silikonemateriale med en lækker silkeblød finish på ydersiden. Og indersiden er beklædt med blød mikrofiber, så din iPhone er ekstra godt beskyttet. Etuiet fungerer perfekt med Kamerabetjening. Det har en safirkrystal, som er forbundet med et lag af ledende materiale, så Kamerabetjening kan registrere dine fingerbevægelser. De indbyggede magneter i etuiet passer perfekt sammen med iPhone 16. Det gør det let at klikke på hver gang, og den trådløse opladning går hurtigere. Og når du vil oplade, kan du bare lade etuiet blive siddende på og sætte en MagSafe-oplader bagpå. Du kan også lægge din iPhone på en Qi2 eller Qi-certificeret oplader. Etuiet er blevet testet i tusindvis af timer under design- og fremstillingsprocessen ligesom alle andre etuier fra Apple. Og så er det både flot og skabt til at beskytte din iPhone mod ridser og slag, hvis du taber den.

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Mobil Covers Cases
Artikel nr.: MYY43ZM/A
EAN: 0195949885006
Varenr.: 3298836
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Apple iPhone 16 silikonecover med MagSafe - blommefarvet
-50%249 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Apple iPhone 16 silikonecover med MagSafe - blommefarvet billede

Produktinformation

Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - blommefarvet - for iPhone 16Beskyttelsescoveret er designet til mobiltelefoner og giver vigtig beskyttelse mod fald og ridser. Bagcoveret er fremstillet af genbrugssilikone og har en soft-touch-finish, der forbedrer grebet og komforten under brug. Indbyggede magneter gør det nemt at fastgøre til kompatible enheder og forbedrer funktionaliteten, samtidig med at de bevarer et elegant udseende. Mikrofiberforingen beskytter telefonen mod ridser og giver et ekstra lag støddæmpning ved utilsigtede fald. Med understøttelse af både Qi og Qi2 trådløse opladningsstandarder tilbyder dette etui praktiske opladningsmuligheder uden behov for at fjerne det. MagSafe-kompatibiliteten sikrer en problemfri oplevelse med forskelligt MagSafe-tilbehør.GenereltFarve: BlommefarvetForingsmateriale: MikrofiberMateriale: SiliconeProduktgenbrugt indhold: 55 % - fremstillet af genbrugs-silikoneBæretaskeAnbefalet brug: Til mobiltelefonBeskyttelse: Dropbeskyttelse, ridsebeskyttelseMagSafe-kompatibilitet: JaOmslagsfunktioner: Blød berøring, indbyggede magneterOmslagstype: BagsidecoverTrådløs opladingsstandarder: Qi, Qi2Type: BeskyttelsescoverProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 1 årOplysninger om kompatibilitetDesignet for: Apple iPhone 16...

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Mobilcovers
Vægt: 0.08g
EAN: 0195949885006
Varenr.: 2095305
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple iPhone 16 silikonecover med MagSafe - blommefarvet
-48%269 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple MYY43ZM/A Beskyttelsescover Blommefarvet Apple iPhone 16
279 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Silicone Case Magsafe Iphone 16 Lilla
-0%386 kr
Før 386,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple MYY43ZM/A Beskyttelsescover Blommefarvet Apple iPhone 16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple MYY43ZM/A Beskyttelsescover Blommefarvet Apple iPhone 16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK220 kr220 krKøb
2Proshop DK223 kr262 krKøb
3Boligcenter DK249 kr249 krKøb
4Vivas DK269 kr338 krKøb
5Ultrashop279 kr279 krKøb
6Dustin DK386 kr472,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple MYY43ZM/A Beskyttelsescover Blommefarvet Apple iPhone 16

PriceData har fulgt prisen på Apple MYY43ZM/A Beskyttelsescover Blommefarvet Apple iPhone 16 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 182 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 279 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 231 kr.

Den nuværende pris på 220 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Apple MYY43ZM/A Beskyttelsescover Blommefarvet Apple iPhone 16. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Apple MYY43ZM/A Beskyttelsescover Blommefarvet Apple iPhone 16 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026220 kr19 kr (8%)
29. maj 2026239 kr15 kr (7%)
27. maj 2026224 kr2 kr (1%)
25. maj 2026222 kr3 kr (1%)
24. maj 2026225 kr3 kr (1%)
23. maj 2026222 kr2 kr (1%)
22. maj 2026224 kr1 kr (0%)
21. maj 2026225 kr7 kr (3%)
19. maj 2026218 kr7 kr (3%)
14. maj 2026211 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret