Gå til hovedindhold

Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - læder - orange - for iPhone 14 Plus

AppleElektronikEAN: 0194253345510
Pris fra 203,09 krtil 639 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 435,91 kr (68% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 47,44 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - læder - orange - for iPhone 14 Plus og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 203.09 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - læder - orange - for iPhone 14 Plus
203,09 kr
Til butik
Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - læder - orange - for iPhone 14 Plus billede

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Covers & Tasker
Farve: 1
Artikel nr.: MPPF3ZM/A
EAN: 0194253345510
Varenr.: 8739845
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple iPhone 14 Plus Leather Case with MagSafe - Orange
251 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple Beskyttelsescover Orange Apple iPhone 14 Plus
605 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilcover Apple iPhone 14 Plus læder med MagSafe - orange
619 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilcover Apple iPhone 14 Plus læder med MagSafe - orange
639 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - læder - orange - for iPhone 14 Plus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - læder - orange - for iPhone 14 Plus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK203,09 kr242,09 krKøb
2Proshop DK251 kr290 krKøb
3CompuMail DK605 kr605 krKøb
4Boligcenter DK619 kr619 krKøb
5Vivas DK639 kr718 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - læder - orange - for iPhone 14 Plus

PriceData har fulgt prisen på Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - læder - orange - for iPhone 14 Plus i 177 dage. Laveste pris i perioden er 47,44 kr (registreret d. 4. april 2026), højeste er 600 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 160 kr.

Den nuværende pris på 203,09 kr er 27% over normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - læder - orange - for iPhone 14 Plus. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - læder - orange - for iPhone 14 Plus de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. apr. 2026203,09 kr396,91 kr (66%)
26. apr. 2026600 kr396,91 kr (195%)
16. apr. 2026203,09 kr155,65 kr (328%)
15. apr. 202647,44 kr
14. apr. 202647,5 kr
4. apr. 202647,44 kr155,65 kr (77%)
5. jan. 2026203,09 kr82,65 kr (69%)
1. jan. 2026120,44 kr58,66 kr (95%)
20. dec. 202561,78 kr141,31 kr (70%)
15. dec. 2025203,09 kr131,28 kr (183%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret