Gå til hovedindhold

APC Replacement Battery Cartridge #140 - UPS-batteri - 2 x batteri - Blysyre - 960 Wh - sort - for P/N: SRT192BP2US, SRT192BPUS, SRT192RMBP2US, SRT192RMBPUS, SRT5KRMXLW-TW, SRT6KXLTW

APCUPS-nødstrømsforsyningEAN: 0731304310068
Pris fra 5.973 krtil 7.598 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.625 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.908 kr 1. maj

Sammenlign priser på APC Replacement Battery Cartridge #140 - UPS-batteri - 2 x batteri - Blysyre - 960 Wh - sort - for P/N: SRT192BP2US, SRT192BPUS, SRT192RMBP2US, SRT192RMBPUS, SRT5KRMXLW-TW, SRT6KXLTW og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5973 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
APC Replacement Battery Cartridge #140 UPS-batteri
5.973 kr
Til butik
APC Replacement Battery Cartridge #140 UPS-batteri billede

Produktinformation

APC Replacement Battery Cartridge #140 - UPS-batteri - 2 x batteri - Blysyre - 960 Wh - sort - for P/N: SRT192BP2US, SRT192BPUS, SRT192RMBP2US, SRT192RMBPUS, SRT5KRMXLW-TW, SRT6KXLTW

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Artikel nr.: APCRBC140
EAN: 0731304310068
Varenr.: 989530464
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
APC RBC140 Replacement Battery Cartridge VRLA battery 5.1Ah 192VDC
6.140 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
APC Replacement Batt.Cartridge 140
6.279 kr
Til butik
APC Replacement Batt.Cartridge 140 billede

Produktinformation

APC Replacement BattCartridge 140 - Udskiftningsbatteri for maksimal pålidelighed Produktnummer: APCRBC140 APC Replacement BattCartridge 140 er den ideelle løsning for at sikre kontinuerlig beskyttelse af dit udstyr mod strømafbrydelser. Dette udskiftning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: Forside
EAN: 0731304310068
Varenr.: 8832
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS batterikassette APC APCRBC140 - original erstatning (efterfølger til RBC44)
-4%7.299 kr
Før 7.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS batterikassette APC APCRBC140 - original erstatning (efterfølger til RBC44)
-4%7.319 kr
Før 7.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
APC Replacement Battery Cartridge #140 - UPS-batteri - 2 x batteri - Blysyre - 960 Wh - sort - for P/N: SRT192BP2US, SRT192BPUS, SRT192RMBP2US, SRT192RMBPUS, SRT5KRMXLW-TW, SRT6KXLTW
7.598 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad APC Replacement Battery Cartridge #140 - UPS-batteri - 2 x batteri - Blysyre - 960 Wh - sort - for P/N: SRT192BP2US, SRT192BPUS, SRT192RMBP2US, SRT192RMBPUS, SRT5KRMXLW-TW, SRT6KXLTW koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad APC Replacement Battery Cartridge #140 - UPS-batteri - 2 x batteri - Blysyre - 960 Wh - sort - for P/N: SRT192BP2US, SRT192BPUS, SRT192RMBP2US, SRT192RMBPUS, SRT5KRMXLW-TW, SRT6KXLTW koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.973 kr5.973 krKøb
2Proshop DK6.140 kr6.140 krKøb
3Ultrashop6.279 kr6.279 krKøb
4Boligcenter DK7.299 kr7.299 krKøb
5Vivas DK7.319 kr7.558 krKøb
6CS MEGASTORE DK7.598 kr7.797 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for APC Replacement Battery Cartridge #140 - UPS-batteri - 2 x batteri - Blysyre - 960 Wh - sort - for P/N: SRT192BP2US, SRT192BPUS, SRT192RMBP2US, SRT192RMBPUS, SRT5KRMXLW-TW, SRT6KXLTW

PriceData har fulgt prisen på APC Replacement Battery Cartridge #140 - UPS-batteri - 2 x batteri - Blysyre - 960 Wh - sort - for P/N: SRT192BP2US, SRT192BPUS, SRT192RMBP2US, SRT192RMBPUS, SRT5KRMXLW-TW, SRT6KXLTW i 178 dage. Laveste pris i perioden er 5.689 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 6.068 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.875 kr.

Den nuværende pris på 5.973 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for APC Replacement Battery Cartridge #140 - UPS-batteri - 2 x batteri - Blysyre - 960 Wh - sort - for P/N: SRT192BP2US, SRT192BPUS, SRT192RMBP2US, SRT192RMBPUS, SRT5KRMXLW-TW, SRT6KXLTW. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for APC Replacement Battery Cartridge #140 - UPS-batteri - 2 x batteri - Blysyre - 960 Wh - sort - for P/N: SRT192BP2US, SRT192BPUS, SRT192RMBP2US, SRT192RMBPUS, SRT5KRMXLW-TW, SRT6KXLTW de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20265.973 kr64 kr (1%)
17. maj 20265.909 kr1 kr (0%)
1. maj 20265.908 kr159 kr (3%)
29. apr. 20266.067 kr1 kr (0%)
24. apr. 20266.068 kr1 kr (0%)
22. apr. 20266.067 kr158 kr (3%)
28. mar. 20265.909 kr1 kr (0%)
1. mar. 20265.908 kr1 kr (0%)
28. feb. 20265.907 kr1 kr (0%)
21. feb. 20265.908 kr53 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret