Gå til hovedindhold

APC Replacement Battery Cartridge #55 - UPS-batteri - Blysyre - 2 celler - sort - for P/N: SMT2200C, SMT2200I-AR, SMT2200IC, SMT3000C, SMT3000I-AR, S

APCUPS-nødstrømsforsyningEAN: 0731304233510
Pris fra 4.279 krtil 5.989 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.710 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.855 kr 14. apr.

Sammenlign priser på APC Replacement Battery Cartridge #55 - UPS-batteri - Blysyre - 2 celler - sort - for P/N: SMT2200C, SMT2200I-AR, SMT2200IC, SMT3000C, SMT3000I-AR, S og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4279 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
APC Replacement Battery Cartridge #55 UPS-batteri
4.279 kr
Til butik
APC Replacement Battery Cartridge #55 UPS-batteri billede

Produktinformation

APC Replacement Battery Cartridge #55 - UPS-batteri - Blysyre - 2 celler - sort - for P/N: SMT2200C, SMT2200I-AR, SMT2200IC, SMT3000C, SMT3000I-AR, SMT3000IC, SUA3000I-IN

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Artikel nr.: RBC55
EAN: 0731304233510
Varenr.: 28071
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
APC RBC55 Replacement Battery Cartridge #55
4.302 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
APC Replacement Battery Cartridge #55 - UPS-batteri - Blysyre - 2 celler - sort - for P/N: SMT2200C, SMT2200I-AR, SMT2200IC, SMT3000C, SMT3000I-AR, S
4.544 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apc Udskiftningsbatteri #55
-0%4.811 kr
Før 4.811,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Batteriudskiftning til UPS - APC RBC55 (original)
-4%5.299 kr
Før 5.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Batteriudskiftning til UPS - APC RBC55 (original)
-4%5.319 kr
Før 5.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
APC Battery Cartridge
5.989 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad APC Replacement Battery Cartridge #55 - UPS-batteri - Blysyre - 2 celler - sort - for P/N: SMT2200C, SMT2200I-AR, SMT2200IC, SMT3000C, SMT3000I-AR, S koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad APC Replacement Battery Cartridge #55 - UPS-batteri - Blysyre - 2 celler - sort - for P/N: SMT2200C, SMT2200I-AR, SMT2200IC, SMT3000C, SMT3000I-AR, S koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.279 kr4.279 krKøb
2Proshop DK4.302 kr4.302 krKøb
3CS MEGASTORE DK4.544 kr4.613 krKøb
4Dustin DK4.811 kr5.309,75 krKøb
5Boligcenter DK5.299 kr5.299 krKøb
6Vivas DK5.319 kr5.558 krKøb
7Ultrashop5.989 kr5.989 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for APC Replacement Battery Cartridge #55 - UPS-batteri - Blysyre - 2 celler - sort - for P/N: SMT2200C, SMT2200I-AR, SMT2200IC, SMT3000C, SMT3000I-AR, S

PriceData har fulgt prisen på APC Replacement Battery Cartridge #55 - UPS-batteri - Blysyre - 2 celler - sort - for P/N: SMT2200C, SMT2200I-AR, SMT2200IC, SMT3000C, SMT3000I-AR, S i 186 dage. Laveste pris i perioden er 3.465 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 4.392 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.034 kr.

Den nuværende pris på 4.279 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 66 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for APC Replacement Battery Cartridge #55 - UPS-batteri - Blysyre - 2 celler - sort - for P/N: SMT2200C, SMT2200I-AR, SMT2200IC, SMT3000C, SMT3000I-AR, S. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for APC Replacement Battery Cartridge #55 - UPS-batteri - Blysyre - 2 celler - sort - for P/N: SMT2200C, SMT2200I-AR, SMT2200IC, SMT3000C, SMT3000I-AR, S de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20264.279 kr23 kr (1%)
23. maj 20264.302 kr38 kr (1%)
22. maj 20264.340 kr32 kr (1%)
7. maj 20264.372 kr2 kr (0%)
25. apr. 20264.370 kr2 kr (0%)
15. apr. 20264.372 kr517 kr (13%)
14. apr. 20263.855 kr19 kr (0%)
13. apr. 20263.874 kr39 kr (1%)
10. apr. 20263.913 kr20 kr (1%)
9. apr. 20263.933 kr20 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret