Gå til hovedindhold

APC Easy UPS BV BV1000I-GR - UPS - AC 230 V - 600 Watt - 1000 VA - 9 At - output-stikforbindelser: 4

APCUPS-nødstrømsforsyningEAN: 0731304338246
Pris fra 821 krtil 1.269 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 448 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 699 kr 29. maj

Sammenlign priser på APC Easy UPS BV BV1000I-GR - UPS - AC 230 V - 600 Watt - 1000 VA - 9 At - output-stikforbindelser: 4 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 821 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
APC Easy UPS BV BV1000I-GR UPS 600Watt 1000VA
821 kr
Til butik
APC Easy UPS BV BV1000I-GR UPS 600Watt 1000VA billede

Produktinformation

APC Easy UPS BV BV1000I-GR - UPS - AC 230 V - 600 watt - 1000 VA - 9 At - output-stikforbindelser: 4

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Artikel nr.: BV1000I-GR
EAN: 0731304338246
Varenr.: 993373440
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
APC Easy UPS BV BV1000I-GR - UPS - AC 230 V - 600 Watt - 1000 VA - 9 At - output-stikforbindelser: 4
827 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
APC BV1000I-GR - Easy UPS - 1000VA/600W - Line Interactive UPS
827 kr
Til butik
APC BV1000I-GR - Easy UPS - 1000VA/600W - Line Interactive UPS billede

Produktinformation

Easy UPS 1000VA/600W UPS med Schuko CEE 7/7P Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 1000VA Udgangseffekt (W): 600W Topologi: Line Interactive Bølgeform: Modified Udgangsstik Typer: 4 x Schuko CEE 7/3 Indgangsstik Typer: Schuko CEE 7/7PHighlights AVR Floor/Wall Mount...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS
Artikel nr.: BV1000I-GR
EAN: 0731304338246
Varenr.: 2709116
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apc Easy-ups Bv1000i-gr Schuko
-0%936 kr
Før 936,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS strømforsyning - APC BV1000I-GR line‑interactive, 1 kVA / 600 W, 4 Schuko-udtag
-4%1.009 kr
Før 1.049 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS strømforsyning - APC BV1000I-GR line‑interactive, 1 kVA / 600 W, 4 Schuko-udtag
-4%1.029 kr
Før 1.069 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
APC Back-UPS BV 1000VA AVR
1.269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad APC Easy UPS BV BV1000I-GR - UPS - AC 230 V - 600 Watt - 1000 VA - 9 At - output-stikforbindelser: 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad APC Easy UPS BV BV1000I-GR - UPS - AC 230 V - 600 Watt - 1000 VA - 9 At - output-stikforbindelser: 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK821 kr821 krKøb
2CS MEGASTORE DK827 kr866 krKøb
3Proshop DK827 kr866 krKøb
4Dustin DK936 kr1.022,25 krKøb
5Boligcenter DK1.009 kr1.009 krKøb
6Vivas DK1.029 kr1.108 krKøb
7Ultrashop1.269 kr1.269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for APC Easy UPS BV BV1000I-GR - UPS - AC 230 V - 600 Watt - 1000 VA - 9 At - output-stikforbindelser: 4

PriceData har fulgt prisen på APC Easy UPS BV BV1000I-GR - UPS - AC 230 V - 600 Watt - 1000 VA - 9 At - output-stikforbindelser: 4 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 699 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 864 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 798 kr.

Den nuværende pris på 821 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 44 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for APC Easy UPS BV BV1000I-GR - UPS - AC 230 V - 600 Watt - 1000 VA - 9 At - output-stikforbindelser: 4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for APC Easy UPS BV BV1000I-GR - UPS - AC 230 V - 600 Watt - 1000 VA - 9 At - output-stikforbindelser: 4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026821 kr122 kr (17%)
29. maj 2026699 kr80 kr (10%)
28. maj 2026779 kr80 kr (11%)
9. maj 2026699 kr80 kr (10%)
6. maj 2026779 kr34 kr (5%)
1. maj 2026745 kr47 kr (6%)
29. apr. 2026792 kr61 kr (7%)
14. apr. 2026853 kr8 kr (1%)
13. apr. 2026845 kr6 kr (1%)
10. apr. 2026839 kr14 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret