Gå til hovedindhold

Apc Back-ups Pro Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,9 Kva 540 W 5 Ac Stikkontakt(er)

APCUPS-nødstrømsforsyningEAN: 0731304286912
Pris fra 2.208 krtil 2.450 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 242 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.043 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Apc Back-ups Pro Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,9 Kva 540 W 5 Ac Stikkontakt(er) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2208 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
APC Back-UPS Pro 900 UPS 540Watt 900VA
2.208 kr
Til butik
APC Back-UPS Pro 900 UPS 540Watt 900VA billede

Produktinformation

APC Back-UPS Pro 900 - UPS - AC 230 V - 540 watt - 900 VA - USB - output-stikforbindelser: 5

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Artikel nr.: BR900G-GR
EAN: 0731304286912
Varenr.: 257694
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
APC BR900G-GR - Back-UPS Pro - 900VA/540W - Line Interactive UPS
2.273 kr
Til butik
APC BR900G-GR - Back-UPS Pro - 900VA/540W - Line Interactive UPS billede

Produktinformation

Back-UPS Pro 900VA/540W UPS med Schuko CEE 7/7P Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 900VA Udgangseffekt (W): 540W Topologi: Line Interactive Bølgeform: Modified Udgangsstik Typer: 5 x Schuko CEE 7/7 Indgangsstik Typer: Schuko CEE 7/7PHighlights AVR LCD Display Dataline Surge Protection...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS
Artikel nr.: BR900G-GR
EAN: 0731304286912
Varenr.: 2326699
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS strømbackup APC Back-UPS Pro 900 - 540 W, 0,9 kVA
2.399 kr
Til butik
UPS strømbackup APC Back-UPS Pro 900 - 540 W, 0,9 kVA billede

Produktinformation

Stabil strøm med UPS til hjem og kontorAPC Back-UPS Pro 900 giver pålidelig beskyttelse af din pc, router og netværksudstyr, når strømmen svigter eller svinger. Med 540 W udgangseffekt og Automatic Voltage Regulation (AVR) leverer den jævn 230 V, så arbejdet kan fortsætte uden afbrydelser. Et tydeligt LCD-display viser status og resterende driftstid, og de hørbare alarmer advarer ved lav batterispænding eller overbelastning.Ideel UPS til elinstallation og netværkBack-UPS Pro 900 har lynbeskyttelse til modem, fax, DSL og netværk, så dit udstyr skærmes mod overspændinger. Den line-interaktive topologi kombinerer høj effektivitet på 97,4 % med kort omskiftningstid på 8–10 ms. Batteriet er forseglet blysyre (VRLA) med automatisk test og koldstart-funktion, så du kan starte systemet, selv når der ikke er netspænding.Topologi: Line-interactiveUdgangseffekt: 540 WUdgangskapacitet: 0,9 kVANominal ind-/udgangsspænding: 230 VFrekvens: 50/60 HzEffektivitet: 97,4 %Omskiftningstid: 8–10 msAVR: JaLynbeskyttelse: Modem, fax, DSL, netværkLynenergi: 613 JStik: 5 × type FUSB-port: JaDisplay: LCDBatteri: Forseglet blysyre (VRLA), kapacitet 157 VAhBackup-tid: 16,3 min (½ belastning), 4,6 min (fuld belastning)Opladningstid: 8 tStøjniveau: 45 dBKabellængde: 1,83 mMål (H × B × D): 38,2 × 10,0 × 25,0 cmVægt: 10,7 kgDriftstemp.: 0 – 40 °CLuftfugtighed (drift): 0 – 95 % RH...

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS
Vægt: 15g
EAN: 0731304286912
Varenr.: 1923151
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS strømbackup APC Back-UPS Pro 900 - 540 W, 0,9 kVA
2.419 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apc Back-ups Pro Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,9 Kva 540 W 5 Ac Stikkontakt(er)
-0%2.450 kr
Før 2.450,38 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apc Back-ups Pro Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,9 Kva 540 W 5 Ac Stikkontakt(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apc Back-ups Pro Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,9 Kva 540 W 5 Ac Stikkontakt(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.208 kr2.208 krKøb
2Proshop DK2.273 kr2.273 krKøb
3Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
4Vivas DK2.419 kr2.588 krKøb
5Dustin DK2.450 kr2.536,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apc Back-ups Pro Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,9 Kva 540 W 5 Ac Stikkontakt(er)

PriceData har fulgt prisen på Apc Back-ups Pro Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,9 Kva 540 W 5 Ac Stikkontakt(er) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.845 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 2.376 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.147 kr.

Den nuværende pris på 2.208 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for Apc Back-ups Pro Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,9 Kva 540 W 5 Ac Stikkontakt(er). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for Apc Back-ups Pro Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,9 Kva 540 W 5 Ac Stikkontakt(er) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.208 kr44 kr (2%)
23. maj 20262.164 kr98 kr (4%)
18. maj 20262.262 kr12 kr (1%)
16. maj 20262.274 kr48 kr (2%)
15. maj 20262.322 kr12 kr (1%)
14. maj 20262.334 kr25 kr (1%)
13. maj 20262.359 kr9 kr (0%)
5. maj 20262.368 kr40 kr (2%)
1. maj 20262.328 kr1 kr (0%)
30. apr. 20262.329 kr224 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret