Gå til hovedindhold

Apc Br650mi Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,65 Kva 390 W 6 Ac Stikkontakt(er)

APCUPS-nødstrømsforsyningEAN: 0731304346937
Pris fra 1.541 krtil 2.269 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 728 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.417 kr 23. maj

Sammenlign priser på Apc Br650mi Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,65 Kva 390 W 6 Ac Stikkontakt(er) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1541 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
APC Back-UPS Pro BR650MI UPS 390Watt 650VA
1.541 kr
Til butik
APC Back-UPS Pro BR650MI UPS 390Watt 650VA billede

Produktinformation

APC Back-UPS Pro BR650MI - UPS - AC 230 V - 390 watt - 650 VA - USB - output-stikforbindelser: 6 - sort

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Artikel nr.: BR650MI
EAN: 0731304346937
Varenr.: 994965355
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apc Br650mi Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,65 Kva 390 W 6 Ac Stikkontakt(er)
-0%1.586 kr
Før 1.586,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Apc Br650mi Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,65 Kva 390 W 6 Ac Stikkontakt(er) billede

Produktinformation

Batterifejlmeddelelse LCD-grafikdisplay Koldstart mulig Batteri-beskyttede og lynbeskyttede stik Akustiske alarmer Automatisk selvtest Batteriskift uden værktøj Forøgelse og trimning Automatisk spændingsregulering (AVR) Lynbeskyttelse af dataledning Meddelelse om udkoblet batteri Batterier med hot swap-funktion Godkendt af sikkerhedsorganer USB-tilslutning mulig Batterier kan udskiftes af brugeren...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS Pc & Workstation
Artikel nr.: BR650MI
EAN: 0731304346937
Varenr.: 5011146203
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
APC BR650MI - Back-UPS Pro - 650VA/390W - Line Interactive UPS
1.591 kr
Til butik
APC BR650MI - Back-UPS Pro - 650VA/390W - Line Interactive UPS billede

Produktinformation

Back-UPS Pro 650VA/390W UPS med IEC C13 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 650VA Udgangseffekt (W): 390W Topologi: Line Interactive Bølgeform: Modified Udgangsstik Typer: 6 x IEC C13 Indgangsstik Typer: IEC C13Highlights AVR LCD Display Dataline Surge Protection...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS
Artikel nr.: BR650MI
EAN: 0731304346937
Varenr.: 2794006
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS APC Back-UPS Pro BR650MI - 390 W / 0,65 kVA
-5%1.899 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS APC Back-UPS Pro BR650MI - 390 W / 0,65 kVA
-5%1.919 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
APC Back UPS Pro BR 650VA 6
2.269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apc Br650mi Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,65 Kva 390 W 6 Ac Stikkontakt(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apc Br650mi Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,65 Kva 390 W 6 Ac Stikkontakt(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.541 kr1.541 krKøb
2Dustin DK1.586 kr1.672,25 krKøb
3Proshop DK1.591 kr1.591 krKøb
4Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
5Vivas DK1.919 kr1.998 krKøb
6Ultrashop2.269 kr2.269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apc Br650mi Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,65 Kva 390 W 6 Ac Stikkontakt(er)

PriceData har fulgt prisen på Apc Br650mi Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,65 Kva 390 W 6 Ac Stikkontakt(er) i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.417 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 1.618 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.555 kr.

Den nuværende pris på 1.541 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Apc Br650mi Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,65 Kva 390 W 6 Ac Stikkontakt(er). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Apc Br650mi Ups-enhed Interaktivt Indgangsstik 0,65 Kva 390 W 6 Ac Stikkontakt(er) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.541 kr124 kr (9%)
23. maj 20261.417 kr80 kr (5%)
22. maj 20261.497 kr50 kr (3%)
20. maj 20261.547 kr19 kr (1%)
14. maj 20261.528 kr19 kr (1%)
13. maj 20261.547 kr2 kr (0%)
10. maj 20261.545 kr2 kr (0%)
9. maj 20261.547 kr43 kr (3%)
8. maj 20261.590 kr5 kr (0%)
7. maj 20261.585 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret