Gå til hovedindhold

APC Back-UPS Connect - UPS - 12 V - 36 Watt - 27.75 Wh - output-stikforbindelser: 1 - hvid

APCUPS-nødstrømsforsyningEAN: 0731304632399
Pris fra 349 krtil 449 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på APC Back-UPS Connect - UPS - 12 V - 36 Watt - 27.75 Wh - output-stikforbindelser: 1 - hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
APC Back-UPS Connect UPS Ekstern Hvid
349 kr
Til butik
APC Back-UPS Connect UPS Ekstern Hvid billede

Produktinformation

APC Back-UPS Connect - UPS - 12 V - 36 watt - 27.75 Wh - output-stikforbindelser: 1 - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Artikel nr.: CP12036LI
EAN: 0731304632399
Varenr.: 1001624874
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
APC Back-UPS Connect - UPS - 12 V - 36 Watt - 27.75 Wh - output-stikforbindelser: 1 - hvid
398 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
APC CP12036LI - Back-UPS Connect - 12Vdc/36W
419 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apc Back-ups Connect 12v Mini Lithium Ups
-0%436 kr
Før 436,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
APC Back-UPS Connect UPS Ekstern Hvid
449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad APC Back-UPS Connect - UPS - 12 V - 36 Watt - 27.75 Wh - output-stikforbindelser: 1 - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad APC Back-UPS Connect - UPS - 12 V - 36 Watt - 27.75 Wh - output-stikforbindelser: 1 - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK349 kr349 krKøb
2CS MEGASTORE DK398 kr437 krKøb
3Proshop DK419 kr458 krKøb
4Dustin DK436 kr522,25 krKøb
5Ultrashop449 kr449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for APC Back-UPS Connect - UPS - 12 V - 36 Watt - 27.75 Wh - output-stikforbindelser: 1 - hvid

PriceData har fulgt prisen på APC Back-UPS Connect - UPS - 12 V - 36 Watt - 27.75 Wh - output-stikforbindelser: 1 - hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 349 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 436 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 403 kr.

Den nuværende pris på 349 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for APC Back-UPS Connect - UPS - 12 V - 36 Watt - 27.75 Wh - output-stikforbindelser: 1 - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for APC Back-UPS Connect - UPS - 12 V - 36 Watt - 27.75 Wh - output-stikforbindelser: 1 - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026349 kr49 kr (12%)
27. maj 2026398 kr43 kr (12%)
26. maj 2026355 kr6 kr (2%)
25. maj 2026349 kr70 kr (17%)
24. maj 2026419 kr3 kr (1%)
28. mar. 2026422 kr20 kr (5%)
17. mar. 2026402 kr15 kr (4%)
13. mar. 2026417 kr19 kr (4%)
12. mar. 2026436 kr7 kr (2%)
11. mar. 2026429 kr7 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret