Gå til hovedindhold

Apc Back-ups Cs 325 W/o Sw Ups-enhed 0,325 Kva 210 W

APCUPS-nødstrømsforsyningEAN: 0731304120506
Pris fra 718 krtil 810 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 92 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 654 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Apc Back-ups Cs 325 W/o Sw Ups-enhed 0,325 Kva 210 W og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 718 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
APC Back-UPS CS 325 UPS 210Watt 350VA
718 kr
Til butik
APC Back-UPS CS 325 UPS 210Watt 350VA billede

Produktinformation

APC Back-UPS CS 325 - UPS - AC 230 V - 210 watt - 350 VA - output-stikforbindelser: 4 - beige

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Artikel nr.: BK325I
EAN: 0731304120506
Varenr.: 209832
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apc Back-ups Cs 325 W/o Sw Ups-enhed 0,325 Kva 210 W
-0%806 kr
Før 806,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Apc Back-ups Cs 325 W/o Sw Ups-enhed 0,325 Kva 210 W billede

Produktinformation

Giver 210 W, 325 VA batteri-backup til at holde kritisk IT-udstyr i drift Tre IEC C13-udtag og en IEC C14-indgang for nem opsætning Overspændingsklassificering på 320 J og 5 % IEEE-filtrering reducerer spændingsspidser Forseglet VRLA-batteri med 6 timers genopladningstid mindsker behovet for vedligeholdelse og nedetid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS Pc & Workstation
Artikel nr.: BK325I
EAN: 0731304120506
Varenr.: 5011332034
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
APC BK325I - Back-UPS CS - 325VA/195W - Standby UPS
810 kr
Til butik
APC BK325I - Back-UPS CS - 325VA/195W - Standby UPS billede

Produktinformation

Back-UPS CS 325VA/195W UPS med IEC C14 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 325VA Udgangseffekt (W): 195W Topologi: Standby Bølgeform: Modified Udgangsstik Typer: 4 x IEC C13 Indgangsstik Typer: IEC C14

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS
Artikel nr.: BK325I
EAN: 0731304120506
Varenr.: 2017875

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apc Back-ups Cs 325 W/o Sw Ups-enhed 0,325 Kva 210 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apc Back-ups Cs 325 W/o Sw Ups-enhed 0,325 Kva 210 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK718 kr718 krKøb
2Dustin DK806 kr892,25 krKøb
3Proshop DK810 kr849 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apc Back-ups Cs 325 W/o Sw Ups-enhed 0,325 Kva 210 W

PriceData har fulgt prisen på Apc Back-ups Cs 325 W/o Sw Ups-enhed 0,325 Kva 210 W i 184 dage. Laveste pris i perioden er 654 kr (registreret d. 6. marts 2026), højeste er 806 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 746 kr.

Den nuværende pris på 718 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Apc Back-ups Cs 325 W/o Sw Ups-enhed 0,325 Kva 210 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Apc Back-ups Cs 325 W/o Sw Ups-enhed 0,325 Kva 210 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026718 kr1 kr (0%)
15. maj 2026719 kr8 kr (1%)
14. maj 2026727 kr7 kr (1%)
12. maj 2026720 kr64 kr (8%)
9. maj 2026784 kr64 kr (9%)
7. maj 2026720 kr64 kr (8%)
3. maj 2026784 kr3 kr (0%)
2. maj 2026787 kr10 kr (1%)
1. maj 2026797 kr10 kr (1%)
27. apr. 2026787 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret