Gå til hovedindhold

APC Back-UPS BE850G2-GR - UPS - AC 230 V - 520 Watt - 850 VA - output-stikforbindelser: 8 - sort

APCUPS-nødstrømsforsyningEAN: 0731304347286
Pris fra 1.034 krtil 1.319 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 285 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 957 kr 15. apr.

Sammenlign priser på APC Back-UPS BE850G2-GR - UPS - AC 230 V - 520 Watt - 850 VA - output-stikforbindelser: 8 - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1034 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
APC Back-UPS BE850G2 UPS 520Watt 850VA
1.034 kr
Til butik
APC Back-UPS BE850G2 UPS 520Watt 850VA billede

Produktinformation

APC Back-UPS BE850G2-GR - UPS - AC 230 V - 520 watt - 850 VA - output-stikforbindelser: 8 - sort

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Artikel nr.: BE850G2-GR
EAN: 0731304347286
Varenr.: 995359610
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apc Back-ups Be850g2 850va Usb-c
-0%1.036 kr
Før 1.036,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
APC BE850G2-GR - Back-UPS - 850VA/520W - Line Interactive UPS
1.042 kr
Til butik
APC BE850G2-GR - Back-UPS - 850VA/520W - Line Interactive UPS billede

Produktinformation

Back-UPS 850VA/520W UPS med Schuko CEE 7/7P Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 850VA Udgangseffekt (W): 520W Topologi: Line Interactive Bølgeform: Modified Udgangsstik Typer: 8 x Schuko CEE 7/3 Indgangsstik Typer: Schuko CEE 7/7PHighlights Floor/Wall Mount...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS
Artikel nr.: BE850G2-GR
EAN: 0731304347286
Varenr.: 2811575
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
APC Back-UPS BE850G2-GR - UPS - AC 230 V - 520 Watt - 850 VA - output-stikforbindelser: 8 - sort
1.147 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
APC Back-UPS BE850G2 UPS 520Watt 850VA
1.279 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS strømforsyning APC Back-UPS BE850G2 - 520 W, 0,85 kVA, 8x Schuko
-13%1.299 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS strømforsyning APC Back-UPS BE850G2 - 520 W, 0,85 kVA, 8x Schuko
-13%1.319 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad APC Back-UPS BE850G2-GR - UPS - AC 230 V - 520 Watt - 850 VA - output-stikforbindelser: 8 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad APC Back-UPS BE850G2-GR - UPS - AC 230 V - 520 Watt - 850 VA - output-stikforbindelser: 8 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.034 kr1.034 krKøb
2Dustin DK1.036 kr1.122,25 krKøb
3Proshop DK1.042 kr1.042 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.147 kr1.147 krKøb
5Ultrashop1.279 kr1.279 krKøb
6Boligcenter DK1.299 kr1.299 krKøb
7Vivas DK1.319 kr1.398 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for APC Back-UPS BE850G2-GR - UPS - AC 230 V - 520 Watt - 850 VA - output-stikforbindelser: 8 - sort

PriceData har fulgt prisen på APC Back-UPS BE850G2-GR - UPS - AC 230 V - 520 Watt - 850 VA - output-stikforbindelser: 8 - sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 840 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 1.149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.069 kr.

Den nuværende pris på 1.034 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for APC Back-UPS BE850G2-GR - UPS - AC 230 V - 520 Watt - 850 VA - output-stikforbindelser: 8 - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for APC Back-UPS BE850G2-GR - UPS - AC 230 V - 520 Watt - 850 VA - output-stikforbindelser: 8 - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.034 kr5 kr (0%)
20. apr. 20261.039 kr35 kr (3%)
19. apr. 20261.004 kr38 kr (4%)
18. apr. 20261.042 kr32 kr (3%)
17. apr. 20261.074 kr117 kr (12%)
15. apr. 2026957 kr107 kr (10%)
14. apr. 20261.064 kr8 kr (1%)
13. apr. 20261.072 kr8 kr (1%)
10. apr. 20261.064 kr26 kr (2%)
9. apr. 20261.090 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret