Gå til hovedindhold

Gigabyte Technology Aorus GC-WIFI7 - Netværksadapter - PCI Express x1 - 802.11ax, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 7

Pris fra 366 krtil 479 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 113 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 362 kr 19. maj

Sammenlign priser på Aorus GC-WIFI7 - Netværksadapter - PCI Express x1 - 802.11ax, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 7 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 366 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE Aorus GC-WIFI7 - network adapter - PCIe
366 kr
Til butik
GIGABYTE Aorus GC-WIFI7 - network adapter - PCIe billede

Produktinformation

Netværksadapter, PCIe, 802.11ax, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 7

Produktspecifikationer

Mærke: GIGABYTE
Kategori: Netvaerksadapter netkort printserver mv
Artikel nr.: GC-WIFI7
EAN: 4719331859558
Varenr.: 3306689
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte GC-WIFI 7 5800 MBIT/S Netværksadapter PCI Express x1
369 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aorus GC-WIFI7 - Netværksadapter - PCI Express x1 - 802.11ax, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 7
393 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst netværkskort - Gigabyte GC?WIFI 7 PCIe x1, 5.800 Mbit/s
-8%449 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst netværkskort - Gigabyte GC?WIFI 7 PCIe x1, 5.800 Mbit/s
-8%469 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gigabyte GC-WIFI 7 5800 MBIT/S Netværksadapter PCI Express x1
479 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aorus GC-WIFI7 - Netværksadapter - PCI Express x1 - 802.11ax, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 7 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aorus GC-WIFI7 - Netværksadapter - PCI Express x1 - 802.11ax, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 7 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK366 kr405 krKøb
2CompuMail DK369 kr369 krKøb
3CS MEGASTORE DK393 kr432 krKøb
4Boligcenter DK449 kr449 krKøb
5Vivas DK469 kr538 krKøb
6Ultrashop479 kr479 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Aorus GC-WIFI7 - Netværksadapter - PCI Express x1 - 802.11ax, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 7

PriceData har fulgt prisen på Aorus GC-WIFI7 - Netværksadapter - PCI Express x1 - 802.11ax, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 7 i 148 dage. Laveste pris i perioden er 360 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 466 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 382 kr.

Den nuværende pris på 366 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Aorus GC-WIFI7 - Netværksadapter - PCI Express x1 - 802.11ax, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 7. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Aorus GC-WIFI7 - Netværksadapter - PCI Express x1 - 802.11ax, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 7 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026366 kr3 kr (1%)
30. maj 2026369 kr2 kr (1%)
29. maj 2026367 kr2 kr (1%)
27. maj 2026369 kr4 kr (1%)
24. maj 2026365 kr7 kr (2%)
23. maj 2026372 kr7 kr (2%)
22. maj 2026365 kr3 kr (1%)
19. maj 2026362 kr7 kr (2%)
16. maj 2026369 kr1 kr (0%)
15. maj 2026368 kr65 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret