Gå til hovedindhold

Acer AOpen Fire Legend QH15s - LCD-projektor - bærbar - 180 lumen - 1280 x 720 - 16:9 - 720p

AcerMultimedieprojektorerEAN: 4711474169891
Pris fra 838 krtil 1.469 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 631 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 833 kr 31. maj

Sammenlign priser på AOpen Fire Legend QH15s - LCD-projektor - bærbar - 180 lumen - 1280 x 720 - 16:9 - 720p og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 838 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AOpen Fire Legend QH15s - LCD-projektor - bærbar - 180 lumen - 1280 x 720 - 16:9 - 720p
838 kr
Til butik
AOpen Fire Legend QH15s - LCD-projektor - bærbar - 180 lumen - 1280 x 720 - 16:9 - 720p billede

Produktspecifikationer

Mærke: Acer
Kategori: Projektor
Farve: 4
Artikel nr.: MR.JXV11.001
EAN: 4711474169891
Varenr.: 21826774
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AOpen QH15s LCD-projektor HDMI
842 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Acer Projektor AOpen Fire Legend QH15s - 1280 x 720 - 180 lumens
978 kr
Til butik
Acer Projektor AOpen Fire Legend QH15s - 1280 x 720 - 180 lumens billede

Produktinformation

LCD-projektor leverer bærbar 720p-visning med 180 lumen lysstyrke, 1280 x 720-opløsning og indbygget Bluetooth-højttaler til enkel underholdning og præsentationer. AOpen Fire Legend QH15s fra Acer er designet til at forbedre din seeroplevelse med fleksible opsætningsfunktioner, et justerbart stativ og 4 Corner Correction, mens keystone-korrektion hjælper med at justere billedet på forskellige projektionsflader. 180 lumen lysstyrke med 1000:1 kontrastforhold Native 1280 x 720-opløsning (understøtter 16:9 og 4:3) Maksimal billedstørrelse op til 278 cm Integreret Bluetooth-højttaler med stereolyd Indbygget microSD-kortlæser Tilslutninger: HDMI, USB 2.0 og 3,5 mm hovedtelefonstik LED-lampe med op til 30.000 timers levetid Nyd klar, korrekt justeret projektion og praktiske tilslutningsmuligheder i et kompakt, bærbart format.

Produktspecifikationer

Mærke: Acer
Kategori: Projektor
Artikel nr.: MR.JXV11.001
EAN: 4711474169891
Varenr.: 3351306
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Acer Aopen QH15s 180 ANSI lumens LCD 720p (1280x720) Hvid
1.469 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOpen Fire Legend QH15s - LCD-projektor - bærbar - 180 lumen - 1280 x 720 - 16:9 - 720p koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOpen Fire Legend QH15s - LCD-projektor - bærbar - 180 lumen - 1280 x 720 - 16:9 - 720p koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK838 kr877 krKøb
2CompuMail DK842 kr842 krKøb
3Proshop DK978 kr1.017 krKøb
4Ultrashop1.469 kr1.469 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AOpen Fire Legend QH15s - LCD-projektor - bærbar - 180 lumen - 1280 x 720 - 16:9 - 720p

PriceData har fulgt prisen på AOpen Fire Legend QH15s - LCD-projektor - bærbar - 180 lumen - 1280 x 720 - 16:9 - 720p i 181 dage. Laveste pris i perioden er 833 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 1.509 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.068 kr.

Den nuværende pris på 838 kr er 22% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for AOpen Fire Legend QH15s - LCD-projektor - bærbar - 180 lumen - 1280 x 720 - 16:9 - 720p. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for AOpen Fire Legend QH15s - LCD-projektor - bærbar - 180 lumen - 1280 x 720 - 16:9 - 720p de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026838 kr5 kr (1%)
31. maj 2026833 kr6 kr (1%)
30. maj 2026839 kr3 kr (0%)
29. maj 2026842 kr1 kr (0%)
28. maj 2026843 kr4 kr (0%)
27. maj 2026839 kr9 kr (1%)
25. maj 2026848 kr6 kr (1%)
24. maj 2026842 kr6 kr (1%)
18. maj 2026848 kr6 kr (1%)
16. maj 2026842 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret