Gå til hovedindhold

AOC Gaming 27G2ZN3/BK 27 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 280Hz Pivot Skærm

AOCKablerEAN: 4038986182270
Pris fra 1.465 krtil 1.799 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 334 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.191 kr 6. mar.

Sammenlign priser på AOC Gaming 27G2ZN3/BK 27 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 280Hz Pivot Skærm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1465 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AOC Gaming 27G2ZN3/BK 27" VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 280Hz
1.465 kr
Til butik
AOC Gaming 27G2ZN3/BK 27" VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 280Hz billede

Produktinformation

AOC Gaming 27G2ZN3/BK - LED-skærm - gaming - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 280 Hz - VA - 300 cd/m² - 4000:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - sort, rød

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Artikel nr.: 27G2ZN3/BK
EAN: 4038986182270
Varenr.: 1002249622
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" AOC 27G2ZN3/BK - 1920x1080 (FHD) - 280Hz - VA
1.748 kr
Til butik
27" AOC 27G2ZN3/BK - 1920x1080 (FHD) - 280Hz - VA billede

Produktinformation

AOC 27G2ZN3/BK monitor leverer højhastigheds gaming-ydelse med et 27" VA-panel, designet til tydelig kontrast og flydende bevægelse. Størrelse: 27" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 280Hz Paneltype: VA Tilslutning: 2x HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: AMD Adaptive-Sync; HDR10; 1 ms GtG; 0.5 ms MPRT Høj kontrast, hurtig respons og alsidig tilslutning forbedrer reaktivitet og fordybelse for både konkurrence- og casualspillere.

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 27G2ZN3/BK
EAN: 4038986182270
Varenr.: 3285037
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
AOC 27G2ZN3/BK 27" - Gamingskærm - 280Hz - GEEKD.dk
1.789 kr
Til butik
AOC 27G2ZN3/BK 27" - Gamingskærm - 280Hz - GEEKD.dk billede

Produktinformation

AOC G2 27G2ZN3/BK computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort, Rød AOC G2 27G2ZN3/BK. Skærm diagonal: 68,6 cm (27"), Skærmopløsning: 1920 x 1080 pixel, HD-type: Fuld HD, Skærmteknologi: LCD, Responstid: 0,5 ms, Naturligt aspek

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Gamer Skærm
EAN: 4038986182270
Varenr.: 52102222512464
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AOC Gaming 27G2ZN3/BK 27 VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 280Hz
1.799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC Gaming 27G2ZN3/BK 27 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 280Hz Pivot Skærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC Gaming 27G2ZN3/BK 27 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 280Hz Pivot Skærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.465 kr1.465 krKøb
2Proshop DK1.748 kr1.748 krKøb
3Geekd1.789 kr1.789 krKøb
4Ultrashop1.799 kr1.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AOC Gaming 27G2ZN3/BK 27 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 280Hz Pivot Skærm

PriceData har fulgt prisen på AOC Gaming 27G2ZN3/BK 27 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 280Hz Pivot Skærm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.119 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 1.799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.380 kr.

Den nuværende pris på 1.465 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 72 prisændringer for AOC Gaming 27G2ZN3/BK 27 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 280Hz Pivot Skærm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 72 prisændringer for AOC Gaming 27G2ZN3/BK 27 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 280Hz Pivot Skærm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.465 kr126 kr (8%)
15. maj 20261.591 kr100 kr (7%)
13. maj 20261.491 kr22 kr (1%)
12. maj 20261.469 kr30 kr (2%)
11. maj 20261.499 kr92 kr (6%)
10. maj 20261.591 kr17 kr (1%)
9. maj 20261.608 kr121 kr (8%)
8. maj 20261.487 kr77 kr (5%)
6. maj 20261.564 kr29 kr (2%)
29. apr. 20261.593 kr29 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret