Gå til hovedindhold

AOC G4 U27G4R computerskærm 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LED Sort, Rød

AOCComputerskærmeEAN: 4038986682688
Pris fra 2.014 krtil 4.553 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 2.539 kr (56% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på AOC G4 U27G4R computerskærm 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LED Sort, Rød og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2014 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AOC G4 U27G4R 27" Fast IPS 3840 x 2160 (4K) DisplayPort HDMI 320 Hz
2.014 kr
Til butik
AOC G4 U27G4R 27" Fast IPS 3840 x 2160 (4K) DisplayPort HDMI 320 Hz billede

Produktinformation

AOC Gaming U27G4R - LED-skærm - gaming - 27" - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 160 Hz - Fast IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - 0.3 ms - HDMI, DisplayPort - sort, rød

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Artikel nr.: U27G4R
EAN: 4038986682688
Varenr.: 1003317599
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" AOC U27G4R - 3840x2160 (4K) - 160Hz - IPS
2.055 kr
Til butik
27" AOC U27G4R - 3840x2160 (4K) - 160Hz - IPS billede

Produktinformation

AOC U27G4R gaming monitor leverer alsidig ydeevne til både kompetitivt gameplay og kreativt indhold takket være et fast IPS-panel og ultra-responsiv responstid. Størrelse: 27" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringshastighed: 160Hz Paneltype: Fast IPS Tilslutninger: 2x HDMI 2.1, DisplayPort, USB 3.1 Gen 1 hub Særlige funktioner: VESA Adaptive-Sync; HDR400; 1ms GtG; 0.5ms MPRT; USB 3.1 hub; ergonomisk eSports-design Responsiv spilpræstation, HDR-kontrast og omfattende tilslutningsmuligheder gør denne monitor velegnet til flydende konkurrencespil og effektiv multitasking i kreative workflows.

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: U27G4R
EAN: 4038986682688
Varenr.: 3383164
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AOC G4 U27G4R, 68,6 cm (27), 3840 x 2160 pixel, 4K Ultra HD, LED, 1 ms, Sort, Rød
2.165 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming skærm AOC G4 U27G4R 27" 4K Fast IPS, 320 Hz, HDMI 2.1/DP
-25%2.399 kr
Før 3.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming skærm AOC G4 U27G4R 27" 4K Fast IPS, 320 Hz, HDMI 2.1/DP
-25%2.419 kr
Før 3.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AOC G4 U27G4R 27 Fast IPS 3840 x 2160 (4K) DisplayPort HDMI 320 Hz
2.739 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
AOC G4 U27G4R computerskærm 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LED Sort, Rød
3.158 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
AOC U27G4R 27“ - Dual Frame - 3840x2160 - 1ms - 320hz - Gaming Skærm - GEEKD.dk
4.553 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC G4 U27G4R computerskærm 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LED Sort, Rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC G4 U27G4R computerskærm 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LED Sort, Rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.014 kr2.014 krKøb
2Proshop DK2.055 kr2.055 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.165 kr2.165 krKøb
4Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
5Vivas DK2.419 kr2.488 krKøb
6Ultrashop2.739 kr2.739 krKøb
7Superprice.dk3.158 kr3.158 krKøb
8Geekd4.553 kr4.553 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AOC G4 U27G4R computerskærm 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LED Sort, Rød

PriceData har fulgt prisen på AOC G4 U27G4R computerskærm 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LED Sort, Rød i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.999 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 2.491 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.242 kr.

Den nuværende pris på 2.014 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for AOC G4 U27G4R computerskærm 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LED Sort, Rød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for AOC G4 U27G4R computerskærm 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LED Sort, Rød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.014 kr30 kr (1%)
31. maj 20262.044 kr11 kr (1%)
30. maj 20262.055 kr72 kr (3%)
29. maj 20262.127 kr82 kr (4%)
23. maj 20262.045 kr37 kr (2%)
22. maj 20262.082 kr44 kr (2%)
21. maj 20262.126 kr11 kr (1%)
20. maj 20262.137 kr1 kr (0%)
18. maj 20262.138 kr12 kr (1%)
16. maj 20262.126 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret