Gå til hovedindhold

AOC G4 27G4HRE 27" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 200 Hz

AOCComputerskærmeEAN: 4038986183000
Pris fra 797 krtil 1.069 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 272 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 791 kr 27. maj

Sammenlign priser på AOC G4 27G4HRE 27" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 200 Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 797 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AOC G4 27G4HRE 27" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 200 Hz
797 kr
Til butik
AOC G4 27G4HRE 27" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 200 Hz billede

Produktinformation

AOC Gaming 27G4HRE - LED-skærm - gaming - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 200 Hz - Fast IPS - 300 cd/m² - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Artikel nr.: 27G4HRE
EAN: 4038986183000
Varenr.: 1003445136
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" AOC Gaming 27G4HRE - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" - HDR
809 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AOC G4 27G4HRE 27 Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 200 Hz
1.039 kr
Til butik
AOC G4 27G4HRE 27 Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 200 Hz billede

Produktinformation

AOC G4 27G4HRE 27" Fast IPS 1920 x 1080 Full HD Oplev utrolig skarphed og farvedetaljer med AOC G4 27G4HRE, en 27" skærm med Full HD-opløsning (1920 x 1080). Takket være den hurtige IPS-teknologi får du et skarpt billede og bred betragtningsvinkel. Med en...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: TV & Lyd
EAN: 4038986183000
Varenr.: 108630
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming skærm AOC G4 27G4HRE 27" FHD 200 Hz Fast IPS - sort/rød
-17%1.049 kr
Før 1.269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming skærm AOC G4 27G4HRE 27" FHD 200 Hz Fast IPS - sort/rød
-17%1.069 kr
Før 1.289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC G4 27G4HRE 27" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 200 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC G4 27G4HRE 27" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 200 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK797 kr797 krKøb
2Proshop DK809 kr848 krKøb
3Ultrashop1.039 kr1.039 krKøb
4Boligcenter DK1.049 kr1.049 krKøb
5Vivas DK1.069 kr1.158 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AOC G4 27G4HRE 27" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 200 Hz

PriceData har fulgt prisen på AOC G4 27G4HRE 27" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 200 Hz i 182 dage. Laveste pris i perioden er 791 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 1.249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 944 kr.

Den nuværende pris på 797 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for AOC G4 27G4HRE 27" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 200 Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for AOC G4 27G4HRE 27" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 200 Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026797 kr12 kr (1%)
29. maj 2026809 kr18 kr (2%)
27. maj 2026791 kr18 kr (2%)
26. maj 2026809 kr18 kr (2%)
25. maj 2026791 kr18 kr (2%)
20. maj 2026809 kr6 kr (1%)
18. maj 2026803 kr6 kr (1%)
12. maj 2026809 kr6 kr (1%)
11. maj 2026803 kr6 kr (1%)
6. maj 2026809 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret