Gå til hovedindhold

AOC G4 25G4SXU 24" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 310 Hz

AOCComputerskærmeEAN: 4038986182577
Pris fra 1.210 krtil 1.839 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 629 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på AOC G4 25G4SXU 24" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 310 Hz og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1210 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AOC G4 25G4SXU 24" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 310 Hz
1.210 kr
Til butik
AOC G4 25G4SXU 24" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 310 Hz billede

Produktinformation

AOC Gaming 25G4SXU - LED-skærm - gaming - 25" (24.5" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 310 Hz - Fast IPS - 400 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 0.3 ms - 2xHDMI, DisplayPort - grå, sort

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Artikel nr.: 25G4SXU
EAN: 4038986182577
Varenr.: 1003272669
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24,5" AOC Gaming 25G4SXU - 1920x1080 (FHD) - 310Hz - IPS
-10%1.299 kr
Før 1.449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
24,5" AOC Gaming 25G4SXU - 1920x1080 (FHD) - 310Hz - IPS billede

Produktinformation

AOC 25G4SXU gaming monitor leverer ultrajævn konkurrencepræstation med et Fast IPS-panel og hurtig responstid til e-sport og hurtig action. Størrelse: 25" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 310Hz Paneltype: Fast IPS Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1 hub Særlige funktioner: NVIDIA G-SYNC Compatible; DisplayHDR 400; MPRT 0.3 ms HDR, adaptiv synkronisering og præcis bevægelseshåndtering giver klare billeder og responsiv kontrol, så konkurrencespillere bevarer præcision og indlevelse i hurtigt, færdighedsbaseret gameplay.

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 25G4SXU
EAN: 4038986182577
Varenr.: 3383147
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
AOC 25" gamingskærm 25G4SXU
1.490 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming skærm AOC 25G4SXU 24,5" FHD 310 Hz Fast IPS - sort/grå
-6%1.599 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming skærm AOC 25G4SXU 24,5" FHD 310 Hz Fast IPS - sort/grå
-6%1.619 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AOC G4 25G4SXU 24 Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 310 Hz
1.839 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC G4 25G4SXU 24" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 310 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC G4 25G4SXU 24" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 310 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.210 kr1.210 krKøb
2Proshop DK1.299 kr1.299 krKøb
3Komplett DK1.490 kr1.490 krKøb
4Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
5Vivas DK1.619 kr1.708 krKøb
6Ultrashop1.839 kr1.839 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AOC G4 25G4SXU 24" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 310 Hz

PriceData har fulgt prisen på AOC G4 25G4SXU 24" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 310 Hz i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.141 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 1.449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.251 kr.

Den nuværende pris på 1.210 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for AOC G4 25G4SXU 24" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 310 Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for AOC G4 25G4SXU 24" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 310 Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.210 kr80 kr (6%)
24. maj 20261.290 kr8 kr (1%)
9. maj 20261.282 kr72 kr (6%)
6. maj 20261.210 kr72 kr (6%)
3. maj 20261.282 kr8 kr (1%)
2. maj 20261.290 kr19 kr (1%)
23. apr. 20261.309 kr68 kr (5%)
11. apr. 20261.241 kr10 kr (1%)
28. feb. 20261.251 kr16 kr (1%)
27. feb. 20261.267 kr24 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret