Gå til hovedindhold

AOC G4 25G4SRE, 62,2 cm (24.5), 1920 x 1080 pixel, Fuld HD, LED, 1 ms, Sort, Rød

AOCComputerskærmeEAN: 4038986633024
Pris fra 1.148 krtil 1.349 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 201 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.039 kr 17. mar.

Sammenlign priser på AOC G4 25G4SRE, 62,2 cm (24.5), 1920 x 1080 pixel, Fuld HD, LED, 1 ms, Sort, Rød og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1148 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AOC G4 25G4SRE 24" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 310 Hz
1.148 kr
Til butik
AOC G4 25G4SRE 24" Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 310 Hz billede

Produktinformation

AOC Gaming 25G4SRE - LED-skærm - gaming - 25" (24.5" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 310 Hz - Fast IPS - 400 cd/m² - DisplayHDR 400 - 0.3 ms - 2xHDMI, DisplayPort

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Artikel nr.: 25G4SRE
EAN: 4038986633024
Varenr.: 1003445135
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AOC G4 25G4SRE, 62,2 cm (24.5), 1920 x 1080 pixel, Fuld HD, LED, 1 ms, Sort, Rød
1.169 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm til gaming AOC G4 25G4SRE 24,5" Fast IPS, Full HD, 310 Hz
-33%1.269 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm til gaming AOC G4 25G4SRE 24,5" Fast IPS, Full HD, 310 Hz billede

Produktinformation

AOC G4 25G4SRE. Skærm diagonal: 62,2 cm (24.5"), Skærmopløsning: 1920 x 1080 pixel, HD-type: Fuld HD, Skærmteknologi: LED, Responstid: 1 ms, Naturligt aspektforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. VESA montering. Produktfarve: Sort, RødDisplayAdobe RGB dækning: 90,1%Antirefleksskærm: JaBerøringsskærm: IngenDigital horisontal frekvens: 30 - 350 kHzDigital vertikal frekvens: 48 - 310 HzFarveskala DCI-P3: 90,6%HD-type: Fuld HDHDR-teknologi (High Dynamic Range): DisplayHDR 400High Dynamic Range (HDR) understøttet: JaKontrastforhold (typisk): 1000:1LED-baggrundsbelysning: JaMaksimal opdateringshastighed: 310 HzMålingstype af responstid: GTG (Gray to Gray)Naturligt aspektforhold: 16:9Paneltype: Fast IPSPixeltæthed: 89,91 ppiResponstid: 1 msSkærm diagonal: 62,2 cm (24.5")Skærm diagonal (metrisk): 62,2 cmSkærm form: FladSkærmens lysstyrke (typisk): 400 cd/m²Skærmopløsning: 1920 x 1080 pixelSkærmteknologi: LEDsRGB-dækning (typisk): 115,3%Svartid (MPRT): 0,3 msSynsvinkel, horisontal: 178°Synsvinkel, vertikal: 178°Type af baggrundslys: W-LEDVis antal farver: 16.7 millioner farverPræstation

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Skærme
Vægt: 6.04g
EAN: 4038986633024
Varenr.: 1869715
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm til gaming AOC G4 25G4SRE 24,5" Fast IPS, Full HD, 310 Hz
-33%1.289 kr
Før 1.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AOC G4 25G4SRE 24 Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 310 Hz
1.349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC G4 25G4SRE, 62,2 cm (24.5), 1920 x 1080 pixel, Fuld HD, LED, 1 ms, Sort, Rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC G4 25G4SRE, 62,2 cm (24.5), 1920 x 1080 pixel, Fuld HD, LED, 1 ms, Sort, Rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.148 kr1.148 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.169 kr1.169 krKøb
3Boligcenter DK1.269 kr1.269 krKøb
4Vivas DK1.289 kr1.358 krKøb
5Ultrashop1.349 kr1.349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AOC G4 25G4SRE, 62,2 cm (24.5), 1920 x 1080 pixel, Fuld HD, LED, 1 ms, Sort, Rød

PriceData har fulgt prisen på AOC G4 25G4SRE, 62,2 cm (24.5), 1920 x 1080 pixel, Fuld HD, LED, 1 ms, Sort, Rød i 153 dage. Laveste pris i perioden er 1.039 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 1.321 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.185 kr.

Den nuværende pris på 1.148 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 61 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for AOC G4 25G4SRE, 62,2 cm (24.5), 1920 x 1080 pixel, Fuld HD, LED, 1 ms, Sort, Rød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for AOC G4 25G4SRE, 62,2 cm (24.5), 1920 x 1080 pixel, Fuld HD, LED, 1 ms, Sort, Rød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.148 kr13 kr (1%)
29. maj 20261.135 kr8 kr (1%)
28. maj 20261.143 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.144 kr9 kr (1%)
25. maj 20261.153 kr10 kr (1%)
24. maj 20261.143 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.151 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.152 kr13 kr (1%)
19. maj 20261.139 kr8 kr (1%)
18. maj 20261.147 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret