Gå til hovedindhold

AOC Basic-line U27B3M 27" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz

AOCComputerskærmeEAN: 4038986181525
Pris fra 1.226 krtil 1.619 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 393 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.160 kr 11. apr.

Sammenlign priser på AOC Basic-line U27B3M 27" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1226 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AOC Basic-line U27B3M 27" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz
1.226 kr
Til butik
AOC Basic-line U27B3M 27" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz billede

Produktinformation

AOC Basic-line U27B3M - B3 Series - LED-skærm - 27" - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - VA - 300 cd/m² - 3500:1 - HDR10 - 4 ms - HDMI, DisplayPort - sort

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Artikel nr.: U27B3M
EAN: 4038986181525
Varenr.: 1002291085
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" AOC U27B3M - 3840x2160 (4K) - 60Hz - VA
1.234 kr
Til butik
27" AOC U27B3M - 3840x2160 (4K) - 60Hz - VA billede

Produktinformation

AOC U27B3M monitor leverer klar UHD-detalje og dyb kontrast til daglig produktivitet og medievisning, med VA-panelbilleddybde og øjenkomfortfunktioner til lange sessioner. Størrelse: 27" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: VA Tilslutninger: HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: AMD Adaptive-Sync; HDR10; Low Blue Light; Flicker-Free Balancerede farver, jævne billeder og behagelig visning gør den til et pålideligt valg til kontorarbejde, browsing og streaming på et moderne skrivebord.

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: U27B3M
EAN: 4038986181525
Varenr.: 3435091
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AOC Basic-line U27B3M 27 VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz
1.529 kr
Til butik
AOC Basic-line U27B3M 27 VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz billede

Produktinformation

AOC Basic-line U27B3M 27" 4K Monitor Oplev en ny verden af visuel klarhed med AOC Basic-line U27B3M, en imponerende 27" 4K-monitor med en opløsning på 3840 x 2160. Denne skærm leverer en fantastisk billedkvalitet med skarpe detaljer og levende farver, hvi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: TV & Lyd
EAN: 4038986181525
Varenr.: 63484
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
AOC U27B3M 27" 4K Ultra HD VA skærm - sort
1.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
AOC U27B3M 27" 4K Ultra HD VA skærm - sort
1.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC Basic-line U27B3M 27" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC Basic-line U27B3M 27" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.226 kr1.226 krKøb
2Proshop DK1.234 kr1.234 krKøb
3Ultrashop1.529 kr1.529 krKøb
4Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
5Vivas DK1.619 kr1.708 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AOC Basic-line U27B3M 27" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz

PriceData har fulgt prisen på AOC Basic-line U27B3M 27" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.160 kr (registreret d. 26. marts 2026), højeste er 1.354 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.259 kr.

Den nuværende pris på 1.226 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for AOC Basic-line U27B3M 27" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for AOC Basic-line U27B3M 27" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.226 kr8 kr (1%)
1. jun. 20261.234 kr13 kr (1%)
20. maj 20261.247 kr21 kr (2%)
18. maj 20261.226 kr21 kr (2%)
12. maj 20261.247 kr21 kr (2%)
11. maj 20261.226 kr17 kr (1%)
9. maj 20261.243 kr8 kr (1%)
7. maj 20261.235 kr8 kr (1%)
6. maj 20261.243 kr17 kr (1%)
5. maj 20261.226 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret