Gå til hovedindhold

AOC AGON PRO AG256FS 25 Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 390Hz

AOCComputerskærmeEAN: 4038986141413
Pris fra 2.559 krtil 4.759 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2.200 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.499 kr 17. mar.

Sammenlign priser på AOC AGON PRO AG256FS 25 Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 390Hz og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2559 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24,5" AOC AGON PRO AG256FS - 1920x1080 (FHD) - 390Hz - IPS
2.559 kr
Til butik
24,5" AOC AGON PRO AG256FS - 1920x1080 (FHD) - 390Hz - IPS billede

Produktinformation

AOC AGON PRO AG256FS gaming monitor leverer ultrajævne præstationer til kompetitivt gameplay med et Fast IPS-panel, ideelt til FPS- og MOBA-spillere. Størrelse: 25" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 390Hz Paneltype: Fast IPS Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1 hub Særlige funktioner: Overclock til 390Hz; 1 ms GtG / 0.3 ms MPRT; DisplayHDR 400; 99.1% sRGB; RGB Light FX; ergonomisk stander Lav inputforsinkelse, præcis farvegengivelse og ergonomiske justeringer støtter lange sessioner og forbedrer målsporing og reaktion i hurtige spil.

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: AG256FS
EAN: 4038986141413
Varenr.: 3361928
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
AOC AG256FS 24,5" - Gamingskærm - 390Hz - GEEKD.dk
3.679 kr
Til butik
AOC AG256FS 24,5" - Gamingskærm - 390Hz - GEEKD.dk billede

Produktinformation

AOC AGON PRO AG256FS computerskærm 62,2 cm (24.5") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort AOC AGON PRO AG256FS. Skærm diagonal: 62,2 cm (24.5"), Skærmopløsning: 1920 x 1080 pixel, HD-type: Fuld HD, Skærmteknologi: LCD, Responstid: 0,3 ms, Naturligt

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Gamer Skærm
EAN: 4038986141413
Varenr.: 52102222348624
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AOC AGON PRO AG256FS 25 Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 390Hz
4.759 kr
Til butik
AOC AGON PRO AG256FS 25 Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 390Hz billede

Produktinformation

AOC AGON PRO AG256FS 25" 1920 x 1080 Full HD 390Hz Pivot Skærm Oplev en uovertruffen gaming-oplevelse med AOC AGON PRO AG256FS, en 25" skærm designet til at levere suveræn billedkvalitet og exceptionel ydeevne. Med en opløsning på 1920 x 1080 Full HD og e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: TV & Lyd
EAN: 4038986141413
Varenr.: 89061

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC AGON PRO AG256FS 25 Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 390Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AOC AGON PRO AG256FS 25 Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 390Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.559 kr2.559 krKøb
2Geekd3.679 kr3.679 krKøb
3Ultrashop4.759 kr4.759 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AOC AGON PRO AG256FS 25 Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 390Hz

PriceData har fulgt prisen på AOC AGON PRO AG256FS 25 Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 390Hz i 176 dage. Laveste pris i perioden er 2.230 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 2.559 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.404 kr.

Den nuværende pris på 2.559 kr er 6% over normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for AOC AGON PRO AG256FS 25 Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 390Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for AOC AGON PRO AG256FS 25 Fast IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 390Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. mar. 20262.559 kr60 kr (2%)
17. mar. 20262.499 kr60 kr (2%)
23. jan. 20262.559 kr60 kr (2%)
22. jan. 20262.499 kr269 kr (12%)
19. jan. 20262.230 kr151 kr (6%)
16. jan. 20262.381 kr74 kr (3%)
15. jan. 20262.307 kr74 kr (3%)
23. dec. 20252.381 kr74 kr (3%)
20. dec. 20252.307 kr74 kr (3%)
17. dec. 20252.381 kr19 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret