Gå til hovedindhold

Honeywell Ansigtsvisir med slagfast polykarbonat og hovedbøjle, Perforama Nova

HoneywellTilbehør til tøjEAN: 8713223022002
Pris fra 485,96 krtil 559 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 73,04 kr (13% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ansigtsvisir med slagfast polykarbonat og hovedbøjle, Perforama Nova og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 485.96 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ansigtsvisir med slagfast polykarbonat og hovedbøjle, Perforama Nova
-36%485,96 kr
Før 757,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ansigtsvisir med slagfast polykarbonat og hovedbøjle, Perforama Nova billede

Produktinformation

Kombination af ansigts- og hagebeskyttelse, kraftig pandebeskytter med ratchet-justerbart hovedbånd. Opklappeligt ansigtsvisir til alle industrielle applikationer. Monteret med et kraftigt visir med stort dækningsområde. Teknisk:Stødmodstand - 6 mm stå...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Honeywell
Kategori: Øjenværn
EAN: 8713223022002
Varenr.: 155372
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Perforama Nova ansigtsskærm med hagebeskytter
558 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Honeywell Perforama Nova ansigtsskrm med hagebeskytter
559 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ansigtsvisir med slagfast polykarbonat og hovedbøjle, Perforama Nova koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ansigtsvisir med slagfast polykarbonat og hovedbøjle, Perforama Nova koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk485,96 kr485,96 krKøb
2CS MEGASTORE DK558 kr597 krKøb
3WATTOO.DK559 kr559 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ansigtsvisir med slagfast polykarbonat og hovedbøjle, Perforama Nova

PriceData har fulgt prisen på Ansigtsvisir med slagfast polykarbonat og hovedbøjle, Perforama Nova i 182 dage. Laveste pris i perioden er 465 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 558 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 488 kr.

Den nuværende pris på 485,96 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Ansigtsvisir med slagfast polykarbonat og hovedbøjle, Perforama Nova. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Ansigtsvisir med slagfast polykarbonat og hovedbøjle, Perforama Nova de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026485,96 kr72,04 kr (13%)
22. maj 2026558 kr72,04 kr (15%)
15. maj 2026485,96 kr72,04 kr (13%)
14. maj 2026558 kr72,04 kr (15%)
2. maj 2026485,96 kr69,04 kr (12%)
1. maj 2026555 kr69,04 kr (14%)
18. apr. 2026485,96 kr69,04 kr (12%)
17. apr. 2026555 kr69,04 kr (14%)
27. mar. 2026485,96 kr25,04 kr (5%)
26. mar. 2026511 kr25,04 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret