Gå til hovedindhold

AnneMarie Börlind Lip Liner Pencil Berry

Annemarie BörlindHelsam AlleEAN: 4011061232213
Pris fra 99,95 krtil 129,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på AnneMarie Börlind Lip Liner Pencil Berry og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
AnneMarie Börlind Lip Liner Pencil Berry
99,95 kr
Til butik
AnneMarie Börlind Lip Liner Pencil Berry billede

Produktinformation

Lip Liner Pencil Berry fra Annemarie Börlind.

Produktspecifikationer

Kategori: Annemarie Börlind Makeup
EAN: 4011061232213
Varenr.: 38441
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lip Liner Pencil Berry - 1 styk
112 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Lip Liner Pencil Berry - 1 stk
129,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AnneMarie Börlind Lip Liner Pencil Berry koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AnneMarie Börlind Lip Liner Pencil Berry koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk99,95 kr99,95 krKøb
2Økologisk-Supermarked112 kr112 krKøb
3Duft og Natur129,95 kr129,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AnneMarie Börlind Lip Liner Pencil Berry

PriceData har fulgt prisen på AnneMarie Börlind Lip Liner Pencil Berry i 170 dage. Laveste pris i perioden er 77 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 112 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 106 kr.

Den nuværende pris på 99,95 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for AnneMarie Börlind Lip Liner Pencil Berry. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for AnneMarie Börlind Lip Liner Pencil Berry de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202699,95 kr10 kr (9%)
14. apr. 2026109,95 kr2,05 kr (2%)
13. apr. 2026112 kr2,05 kr (2%)
7. apr. 2026109,95 kr8 kr (8%)
5. apr. 2026101,95 kr8 kr (7%)
30. mar. 2026109,95 kr1 kr (1%)
14. mar. 2026110,95 kr1,05 kr (1%)
13. mar. 2026112 kr1,05 kr (1%)
7. mar. 2026110,95 kr11 kr (11%)
1. mar. 202699,95 kr11 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret