Gå til hovedindhold

Annemarie Börlind Lip Liner Pencil Mocha - 1 g

Annemarie BörlindLæbeblyantEAN: 4011061232091
Pris fra 100,95 krtil 129,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 29 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Annemarie Börlind Lip Liner Pencil Mocha - 1 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 100.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
AnneMarie Börlind Lip Liner Pencil Mocha
100,95 kr
Til butik
AnneMarie Börlind Lip Liner Pencil Mocha billede

Produktinformation

Lip Liner Pencil Mocha fra Annemarie Börlind.

Produktspecifikationer

Kategori: Annemarie Börlind Makeup
EAN: 4011061232091
Varenr.: 38423
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lip Liner Pencil Mocha - 1 styk
112 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Annemarie Börlind Lip Liner Pencil Mocha - 1 g
121 kr
Til butik
Annemarie Börlind Lip Liner Pencil Mocha - 1 g billede

Produktinformation

Perfekt præcision for naturligt definerede læber Annemarie Börlind Lip Liner Pencil Mocha er den perfekte læbepenn for dig, der ønsker at skabe definerede og fyldte læber med en smuk brun nuance. Denne højkvalitets læbepenn indeholder nærende carnaubavoks og candelillawax, som beskytter og plejer læberne, samtidig med at den giver et jævnt og naturligt finish. Den integrerede børste gør det nemt at skabe et blødt og naturligt resultat, som løfter din sminkrutine. Fordelene ved denne læbepenn Giver naturlig definition og fylde til læberne Indeholder nærende carnaubavoks og candelillawax for bløde læber Integreret børste for nem applicering og naturligt resultat Hudkompatibilitet og effekt bevist ved uafhængigt testinstitut Klar til at løfte din læbesminke? Opdag Annemarie Börlind Lip Liner Pencil Mocha og skab perfekt definerede læber hver dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Læbeblyant
Størrelse: 1 g
Artikel nr.: 113548
EAN: 4011061232091
Varenr.: 113548
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Lip Liner Pencil Mocha - 1 stk
129,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Annemarie Börlind Lip Liner Pencil Mocha - 1 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Annemarie Börlind Lip Liner Pencil Mocha - 1 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk100,95 kr100,95 krKøb
2Økologisk-Supermarked112 kr112 krKøb
3NordicFeel DK121 kr121 krKøb
4Duft og Natur129,95 kr129,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Annemarie Börlind Lip Liner Pencil Mocha - 1 g

PriceData har fulgt prisen på Annemarie Börlind Lip Liner Pencil Mocha - 1 g i 164 dage. Laveste pris i perioden er 99,95 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 112 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 105 kr.

Den nuværende pris på 100,95 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Annemarie Börlind Lip Liner Pencil Mocha - 1 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Annemarie Börlind Lip Liner Pencil Mocha - 1 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026100,95 kr9 kr (8%)
5. maj 2026109,95 kr9 kr (9%)
24. apr. 2026100,95 kr9 kr (8%)
15. apr. 2026109,95 kr9 kr (9%)
14. apr. 2026100,95 kr11,05 kr (10%)
13. apr. 2026112 kr11,05 kr (11%)
2. apr. 2026100,95 kr10 kr (9%)
14. mar. 2026110,95 kr2,95 kr (3%)
25. feb. 2026108 kr1,05 kr (1%)
23. feb. 2026106,95 kr7 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret