Gå til hovedindhold

Anker Soundcore AeroFit 2 B2B - Sort - Højtydende trådløse ørepropper

AnkerHovedtelefoner og headsetEAN: 0194644298876
Pris fra 941 krtil 1.079 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 138 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 499 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Anker Soundcore AeroFit 2 B2B - Sort - Højtydende trådløse ørepropper og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 941 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Soundcore AeroFit 2 Trådløs TWS earbuds Sort
941 kr
Til butik
Soundcore AeroFit 2 Trådløs TWS earbuds Sort billede

Produktinformation

Soundcore AeroFit 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Anker Group
Artikel nr.: A3874G11
EAN: 0194644298876
Varenr.: 1002570820
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Anker Soundcore AeroFit 2 B2B - Sort - Højtydende trådløse ørepropper
959 kr
Til butik
Anker Soundcore AeroFit 2 B2B - Sort - Højtydende trådløse ørepropper billede

Produktinformation

Soundcore AeroFit 2 B2B - Black, trådløse ørepropper er designet til forretningsfolk og aktive personer, der kræver enestående lydkvalitet, komfort og holdbarhed. Med avancerede funktioner som high-fidelity-lyd, lang batterilevetid og sikker pasform er disse ørepropper den ideelle ledsager til hverdagens opgaver, uanset om du er i gang med et opkald, et møde eller nyder din yndlingsmusik. Vigtige funktioner: Overlegen lydkvalitet: AeroFit 2 er udstyret med avanceret lydteknologi og leverer dyb bas, skarp diskant og klare mellemtoner for en fordybende lytteoplevelse. Lang batterilevetid: Nyd op til 12 timers kontinuerlig afspilning med ørepropperne alene og op til 30 timer med det kompakte opladningsetui, hvilket sikrer langvarig ydeevne hele dagen. Sikker og behagelig pasform: Det ergonomiske design og de tilpassede ørepropper sikrer en tæt og sikker pasform, hvilket gør disse ørepropper perfekte til træning, pendling eller lange møder. IPX5-vandmodstand: Med en IPX5-klassificering er AeroFit 2 modstandsdygtige over for sved og regn, hvilket gør dem til et godt valg for aktive brugere. Bluetooth 5.0-forbindelse: Nyd stabile og hurtige forbindelser med Bluetooth 5.0 til problemfri lydstreaming og klare opkald. Touch-kontrol og indbygget mikrofon: Styr nemt musik, opkald og lydstyrke med intuitive touch-kontroller, og brug den indbyggede mikrofon til håndfri opkald. Kompakt og bærbar: Det slanke letvægtsdesign og det bærbare opladningsetui gør AeroFit 2 nem at have med og perfekt til brug på farten. Specifikationer: Type: Trådløse in ear-ørepropper, Lydkvalitet, : High-Fidelity-lyd, dyb bas, skarp diskant, Batterilevetid: Op til 12 timer (ørepropper) - 30 timer (med opladningsetui), Vandmodstand: IPX5 (sved- og regntæt), Tilslutningsmuligheder: Bluetooth 5.0, Kontrolelementer: Touch-kontroller, indbygget mikrofon, Design: Ergonomisk pasform, sort finish, Anvendelse: Ideel til forretning, sport og hverdagsbrug, Opgrader din lydoplevelse med de trådløse, Soundcore AeroFit 2 B2B - Black-ørepropper, . Uanset om du har et opkald, træner eller lytter til musik, giver disse ørepropper overlegen lyd, lang batterilevetid og en behagelig pasform til brug hele dagen. Perfekt til både forretningsfolk og aktive personer. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Anker
Kategori: Hovedtelefoner
EAN: 0194644298876
Varenr.: D12700
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Soundcore AeroFit 2 trådløse åbne øretelefoner (sort)
-12%969 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Soundcore AeroFit 2 trådløse åbne øretelefoner (sort) billede

Produktinformation

Soundcore AeroFit 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - sortAnker Group Soundcore AeroFit 2 ægte trådløse øretelefoner leverer en lydoplevelse med funktioner, der er designet til fordybende lytning. Udstyret med AI-forbedret støjafvisning sikrer disse øretelefoner klare opkald og medrivende lyd via 3D Surround Sound og BassTurbo-effekter. Den trådløse forbindelse via Bluetooth 5.4 giver bekvemmelighed uden at gå på kompromis med kvaliteten, hvilket gør dem velegnede til bærbar elektronik. De er designet til komfort og funktionalitet, og det åbne øre og over-øret-holderen giver en sikker pasform, mens touch-kontrollerne gør det nemt at navigere i lydstyrke, afspilning og opkaldsstyring. IP55-overholdelse giver beskyttelse mod støv, sved og stænk, hvilket gør dem ideelle til aktive brugere. Den lange batterilevetid med trådløs opladning betyder, at disse øretelefoner er klar til brug hele dagen og opretholder lyd i høj opløsning under hele din lytteoplevelse.Avanceret støjreduktionAI-forbedret støjafvisningsteknologi minimerer baggrundsstøj og sikrer klare opkald og medrivende lydkvalitet.Overlegen lydydelseMed en frekvensrespons på 20 - 40000 Hz giver disse øretelefoner et rigt og varieret lydområde, der forbedrer lytteoplevelsen.Holdbart og beskyttet designIP55-klassificeringen giver beskyttelse mod støv, sved og stænk, hvilket gør dem velegnede til brug under træning eller udendørs aktiviteter.Touch-kontrolfunktionalitetIntuitive touch-kontroller giver mulighed for ubesværet justering af lydstyrke, sporvalg og opkaldshåndtering uden at skulle fumle med enhederne.Pålidelig batterilevetidNyd længere lyttetid med det genopladelige batteri og trådløs opladning, så du altid er klar, når du har brug for det.GenereltAnbefalet brug: Transportabel e...

Produktspecifikationer

Mærke: Everel Group
Kategori: Mobiltilbehør
Vægt: 0.22g
EAN: 0194644298876
Varenr.: 2178387
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Anker soundcore AeroFit 2 - Black
999 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Soundcore AeroFit 2 Trådløs TWS earbuds Sort
1.079 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Anker Soundcore AeroFit 2 B2B - Sort - Højtydende trådløse ørepropper koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Anker Soundcore AeroFit 2 B2B - Sort - Højtydende trådløse ørepropper koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK941 kr941 krKøb
2Teknikproffset DK959 kr1.008 krKøb
3Boligcenter DK969 kr969 krKøb
4Proshop DK999 kr1.038 krKøb
5Ultrashop1.079 kr1.079 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Anker Soundcore AeroFit 2 B2B - Sort - Højtydende trådløse ørepropper

PriceData har fulgt prisen på Anker Soundcore AeroFit 2 B2B - Sort - Højtydende trådløse ørepropper i 179 dage. Laveste pris i perioden er 499 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 951 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 839 kr.

Den nuværende pris på 941 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Anker Soundcore AeroFit 2 B2B - Sort - Højtydende trådløse ørepropper. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Anker Soundcore AeroFit 2 B2B - Sort - Højtydende trådløse ørepropper de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026941 kr10 kr (1%)
13. maj 2026951 kr41 kr (5%)
10. maj 2026910 kr15 kr (2%)
24. mar. 2026925 kr426 kr (85%)
2. mar. 2026499 kr358 kr (42%)
28. feb. 2026857 kr86 kr (9%)
19. feb. 2026943 kr61 kr (7%)
18. feb. 2026882 kr17 kr (2%)
14. feb. 2026865 kr34 kr (4%)
7. feb. 2026899 kr35 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret