Gå til hovedindhold

Anker SOLIX Solarbank 2 E1600 Plus - soldrevet systembatteri - 1200 watt - LiFePO4 - 1600 Wh - med Smart måler

AnkerBatterierEAN: 0194644035426
Pris fra 8.155 krtil 9.483 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.328 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 8.145 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Anker SOLIX Solarbank 2 E1600 Plus - soldrevet systembatteri - 1200 watt - LiFePO4 - 1600 Wh - med Smart måler og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8155 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Anker SOLIX Solarbank 2 E1600 Plus - soldrevet systembatteri - 1200 watt - LiFePO4 - 1600 Wh - med Smart måler
8.155 kr
Til butik
Anker SOLIX Solarbank 2 E1600 Plus - soldrevet systembatteri - 1200 watt - LiFePO4 - 1600 Wh - med Smart måler billede

Produktinformation

Anker SOLIX Solarbank 2 E1600 Plus - Soldrevet systembatteri - 1200 watt - litiumjernfosfat - 1600 Wh - Wi-Fi, Bluetooth - output-stikforbindelser: 1 - med Smart måler

Produktspecifikationer

Mærke: Anker Group
Artikel nr.: A17C33Z1
EAN: 0194644035426
Varenr.: 1002412353
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Anker SOLIX Solarbank 2 E1600 Plus lagringssystem til solenergi 1.600 Wh
8.998 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Anker SOLIX Solarbank 2 E1600 Plus - 1600Wh
9.483 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Anker SOLIX Solarbank 2 E1600 Plus - soldrevet systembatteri - 1200 watt - LiFePO4 - 1600 Wh - med Smart måler koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Anker SOLIX Solarbank 2 E1600 Plus - soldrevet systembatteri - 1200 watt - LiFePO4 - 1600 Wh - med Smart måler koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK8.155 kr8.155 krKøb
2CS MEGASTORE DK8.998 kr9.067 krKøb
3Proshop DK9.483 kr9.483 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Anker SOLIX Solarbank 2 E1600 Plus - soldrevet systembatteri - 1200 watt - LiFePO4 - 1600 Wh - med Smart måler

PriceData har fulgt prisen på Anker SOLIX Solarbank 2 E1600 Plus - soldrevet systembatteri - 1200 watt - LiFePO4 - 1600 Wh - med Smart måler i 180 dage. Laveste pris i perioden er 8.145 kr (registreret d. 1. april 2026), højeste er 10.890 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 9.304 kr.

Den nuværende pris på 8.155 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for Anker SOLIX Solarbank 2 E1600 Plus - soldrevet systembatteri - 1200 watt - LiFePO4 - 1600 Wh - med Smart måler. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for Anker SOLIX Solarbank 2 E1600 Plus - soldrevet systembatteri - 1200 watt - LiFePO4 - 1600 Wh - med Smart måler de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20268.155 kr1 kr (0%)
29. maj 20268.154 kr1 kr (0%)
28. maj 20268.155 kr1 kr (0%)
25. maj 20268.154 kr3 kr (0%)
23. maj 20268.157 kr11 kr (0%)
22. maj 20268.168 kr10 kr (0%)
20. maj 20268.158 kr1 kr (0%)
18. maj 20268.157 kr3 kr (0%)
15. maj 20268.154 kr1 kr (0%)
14. maj 20268.155 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret