Gå til hovedindhold

Anker Group Anker - Powerbank - indbygget USB-C kabel - 20000 mAh - 87 Watt - IQ 3.0 - 3 output-stikforbindelser (2 x USB-C, USB)

Anker GroupEAN: 0194644197469
Pris fra 359 krtil 419 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 280 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Anker - Powerbank - indbygget USB-C kabel - 20000 mAh - 87 Watt - IQ 3.0 - 3 output-stikforbindelser (2 x USB-C, USB) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 359 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Powerbank Anker 20.000 mAh 87 W med USB‑C-kabel - Sort
359 kr
Til butik
Powerbank Anker 20.000 mAh 87 W med USB‑C-kabel - Sort billede

Produktinformation

Anker - Powerbank - indbygget USB-C kabel - 20000 mAh - 87 Watt - IQ 3.0 - 3 output-stikforbindelser (USB, 2 x USB-C)...

Produktspecifikationer

Mærke: Everel Group
Kategori: Powerbanks
Vægt: 0.48g
EAN: 0194644197469
Varenr.: 2000801
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerbank Anker 20.000 mAh 87 W med USB‑C-kabel - Sort
379 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Anker - Powerbank - indbygget USB-C kabel - 20000 mAh - 87 Watt - IQ 3.0 - 3 output-stikforbindelser (2 x USB-C, USB)
413 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Anker Powerbank 20000mAh 87Watt 1x USB-C Sort
414 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Anker Powerbank 20000mAh 87Watt 1x USB-C Sort
419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Anker - Powerbank - indbygget USB-C kabel - 20000 mAh - 87 Watt - IQ 3.0 - 3 output-stikforbindelser (2 x USB-C, USB) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Anker - Powerbank - indbygget USB-C kabel - 20000 mAh - 87 Watt - IQ 3.0 - 3 output-stikforbindelser (2 x USB-C, USB) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK359 kr359 krKøb
2Vivas DK379 kr448 krKøb
3CS MEGASTORE DK413 kr452 krKøb
4CompuMail DK414 kr414 krKøb
5Ultrashop419 kr419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Anker - Powerbank - indbygget USB-C kabel - 20000 mAh - 87 Watt - IQ 3.0 - 3 output-stikforbindelser (2 x USB-C, USB)

PriceData har fulgt prisen på Anker - Powerbank - indbygget USB-C kabel - 20000 mAh - 87 Watt - IQ 3.0 - 3 output-stikforbindelser (2 x USB-C, USB) i 187 dage. Laveste pris i perioden er 272 kr (registreret d. 16. februar 2026), højeste er 659 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 356 kr.

Den nuværende pris på 359 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for Anker - Powerbank - indbygget USB-C kabel - 20000 mAh - 87 Watt - IQ 3.0 - 3 output-stikforbindelser (2 x USB-C, USB). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for Anker - Powerbank - indbygget USB-C kabel - 20000 mAh - 87 Watt - IQ 3.0 - 3 output-stikforbindelser (2 x USB-C, USB) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026359 kr55 kr (13%)
20. maj 2026414 kr245 kr (37%)
19. maj 2026659 kr300 kr (84%)
18. maj 2026359 kr78 kr (28%)
17. maj 2026281 kr78 kr (22%)
16. maj 2026359 kr74 kr (26%)
15. maj 2026285 kr3 kr (1%)
14. maj 2026288 kr4 kr (1%)
13. maj 2026292 kr67 kr (19%)
6. maj 2026359 kr37 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret