Gå til hovedindhold

Anibio Biotin Zink tilskud til hunde - mod hårtab, kløende hud og tør, kedelig pels

AnibioHundeEAN: 4025332771004
Pris fra 163 krtil 179 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 16 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 162 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Anibio Biotin Zink tilskud til hunde - mod hårtab, kløende hud og tør, kedelig pels og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 163 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Anibio - Biotin with zink 220gr - (77100)
163 kr
Til butik
Anibio - Biotin with zink 220gr - (77100) billede

Produktinformation

Anibio Biotin med zink er det ideelle produkt til at forbedre din hunds tørre og kedelige pels. Biotin styrker pelsen og giver en skinnende og sund pels. Kan reducere hårtab, kløe og irritation i huden.

Produktspecifikationer

Mærke: Anibio
Kategori: Hunde
Artikel nr.: 77100
EAN: 4025332771004
Varenr.: 3249569
Gå til MyPets.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Anibio Biotin Zink tilskud til hunde - mod hårtab, kløende hud og tør, kedelig pels
179 kr
Til butik
Anibio Biotin Zink tilskud til hunde - mod hårtab, kløende hud og tør, kedelig pels billede

Produktinformation

Anvendelse: kan bruges ved følgende problemer: - til tør og kedelig pels. - Mod kløende hud. - Ved hårtab. Sammensætning: Dextrose, vallepulver, vanille (aroma) Analyse: Råprotein 1,7% Træstof 0,6% Råfedt 0,2% Råaske 2,9%. Tilsætn

Produktspecifikationer

Mærke: Anibio
Kategori: Fodertilskud til hunde
Størrelse: 0.22 kg
EAN: 4025332771004
Varenr.: 1877100
Gå til Hunde-foder.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
Anibio Biotin med zink, 220g
179 kr
Til butik
Gå til Hundefoder.dk
TrustScore 3 ud af 53,0
Anibio Biotin med zink, 220g
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Anibio Biotin Zink tilskud til hunde - mod hårtab, kløende hud og tør, kedelig pels koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Anibio Biotin Zink tilskud til hunde - mod hårtab, kløende hud og tør, kedelig pels koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK163 kr202 krKøb
2MyPets.dk179 kr179 krKøb
3Hunde-foder.dk179 kr179 krKøb
4Hundefoder.dk179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Anibio Biotin Zink tilskud til hunde - mod hårtab, kløende hud og tør, kedelig pels

PriceData har fulgt prisen på Anibio Biotin Zink tilskud til hunde - mod hårtab, kløende hud og tør, kedelig pels i 142 dage. Laveste pris i perioden er 162 kr (registreret d. 13. februar 2026), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 171 kr.

Den nuværende pris på 163 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Anibio Biotin Zink tilskud til hunde - mod hårtab, kløende hud og tør, kedelig pels. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Anibio Biotin Zink tilskud til hunde - mod hårtab, kløende hud og tør, kedelig pels de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026163 kr16 kr (9%)
27. maj 2026179 kr16 kr (10%)
17. apr. 2026163 kr16 kr (9%)
8. apr. 2026179 kr17 kr (10%)
20. mar. 2026162 kr17 kr (9%)
10. mar. 2026179 kr17 kr (10%)
13. feb. 2026162 kr17 kr (9%)
13. jan. 2026179 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret