Gå til hovedindhold

Licens Angel sengetøj - 100% bomuld - Børnesengetøj 140x200 cm - Lilo og Stitch sengetøj

LicensMøbler til baby og småbørnEAN: 5714710020498
Pris fra 219,95 krtil 249,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (12% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Angel sengetøj - 100% bomuld - Børnesengetøj 140x200 cm - Lilo og Stitch sengetøj og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 219.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Brandmac - Angel Sengetøj - 140x200 Cm - Voksen Str.
219,95 kr
Til butik
Brandmac - Angel Sengetøj - 140x200 Cm - Voksen Str. billede

Produktinformation

Dette fortryllende sengesæt i 140 x 200 cm bringer den elskede Disney-figur Angel fra Lilo &...

Produktspecifikationer

Mærke: brandmac
Kategori: bolig|børneværelset|sengetøj til børn
EAN: 5714710020498
Varenr.: 742785
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
BrandMac Sengetøj – voksenstørrelse 140 x 200 cm – Angel (1029409)
220 kr
Til butik
BrandMac Sengetøj – voksenstørrelse 140 x 200 cm – Angel (1029409) billede

Produktinformation

Gør sengetiden hyggelig og sjov med dette smukke Lilo & Stitch-sengetøjssæt med Angel! Det er fremstillet af 100 % blødt bomuld, der giver komfort og åndbarhed, så dynen falder naturligt omkring dit barn og sikrer en behagelig nattesøvn. Sættet er vendbart: forsiden har et sødt Angel-motiv, mens bagsiden har et charmerende print over hele overfladen. Højkvalitets, slidstærk bomuld sikrer lang levetid, samtidig med at det forbliver blødt og skånsomt mod huden. Dynebetrækket lukkes med knapper, og pudebetrækket har en praktisk kuvertlukning. Sengetøjet er OEKO-TEX®-certificeret (STANDARD 100 by OEKO-TEX® 2011PK0073 AITEX), hvilket betyder, at det er fri for skadelige stoffer og helt sikkert for børn. Specifikationer: Dynebetræk: 140 x 200 cm, Pudebetræk: 60 x 63 cm, Materiale: 100 % blød bomuld, Farve: Lyserød, Design: Vendbart – forside med engel, bagside med mønster over hele overfladen, Lukning: Dynebetræk med knapper, pudebetræk med konvolutlukning, Vask: 60 °C, Tørretumbler: Ja, Strygning: Ja, Certificering: STANDARD 100 by OEKO-TEX®, Skab et sikkert og hyggeligt sovemiljø til dit barn med dette Angel-sengetøjssæt. Kombiner det med andre soveværelsesaccessories for at skabe et perfekt, inspirerende og behageligt rum, hvor dit barn kan slappe af og drømme stort. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: BrandMac
Kategori: Sengetøj
EAN: 5714710020498
Varenr.: D43532
Gå til Shopdyner
TrustScore 5 ud af 54,7
Angel sengetøj - 100% bomuld - Børnesengetøj 140x200 cm - Lilo og Stitch sengetøj
-29%249,95 kr
Før 349,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Angel sengetøj - 100% bomuld - Børnesengetøj 140x200 cm - Lilo og Stitch sengetøj billede

Produktinformation

Dynebetræk: 140x200 cm Pudebetræk: 60x63 cm Materiale: 100% blød bomuld Farve: Lyserød Design: Lilo og Stitch Vendbart: - Forside: Angel - Bagside: Fuld print af Angel Lukning: Dynebetræk med knapper og pudebetræk med overlap Vask: 60° Tørretum

Produktspecifikationer

Mærke: Licens
Kategori: Sengetøj
EAN: 5714710020498
Varenr.: 6022-1
Gå til Dynezonen
TrustScore 5 ud af 54,6
Angel sengetøj - 100% bomuld - Børnesengetøj 140x200 cm - Lilo og Stitch sengetøj
-29%249,95 kr
Før 349,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Angel sengetøj - 100% bomuld - Børnesengetøj 140x200 cm - Lilo og Stitch sengetøj koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Angel sengetøj - 100% bomuld - Børnesengetøj 140x200 cm - Lilo og Stitch sengetøj koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk219,95 kr219,95 krKøb
2Teknikproffset DK220 kr279 krKøb
3Shopdyner249,95 kr249,95 krKøb
4Dynezonen249,95 kr249,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Angel sengetøj - 100% bomuld - Børnesengetøj 140x200 cm - Lilo og Stitch sengetøj

PriceData har fulgt prisen på Angel sengetøj - 100% bomuld - Børnesengetøj 140x200 cm - Lilo og Stitch sengetøj i 168 dage. Laveste pris i perioden er 219,95 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 249,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 229 kr.

Den nuværende pris på 219,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Angel sengetøj - 100% bomuld - Børnesengetøj 140x200 cm - Lilo og Stitch sengetøj. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Angel sengetøj - 100% bomuld - Børnesengetøj 140x200 cm - Lilo og Stitch sengetøj de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026219,95 kr
28. maj 2026220 kr
24. maj 2026219,95 kr
23. maj 2026220 kr
14. maj 2026219,95 kr
13. maj 2026220 kr
21. apr. 2026219,95 kr30 kr (12%)
20. apr. 2026249,95 kr30 kr (14%)
14. apr. 2026219,95 kr30 kr (12%)
13. apr. 2026249,95 kr30 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret