Gå til hovedindhold

Ananda´s kanel stødt & hel Økologisk - 50 gr - Mill & Mortar

Mill & MortarKrydderierEAN: 5710175121060
Pris fra 48,95 krtil 54,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 6 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 43,96 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Ananda´s kanel stødt & hel Økologisk - 50 gr - Mill & Mortar og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 48.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Ananda ´s kanel stødt og hel Ø Mill og Mortar, 45g
48,95 kr
Til butik
Ananda ´s kanel stødt og hel Ø Mill og Mortar, 45g billede

Produktinformation

Økologisk kanel, stødt og hel.

Produktspecifikationer

Kategori: Winter Larder basiskrydderier
EAN: 5710175121060
Varenr.: 15980
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ananda´s kanel stødt & hel Økologisk - 50 gr - Mill & Mortar
50 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Ananda´s kanel stødt & hel Økologisk - 45 gram
54,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ananda´s kanel stødt & hel Økologisk - 50 gr - Mill & Mortar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ananda´s kanel stødt & hel Økologisk - 50 gr - Mill & Mortar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk48,95 kr48,95 krKøb
2Økologisk-Supermarked50 kr50 krKøb
3Duft og Natur54,95 kr54,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ananda´s kanel stødt & hel Økologisk - 50 gr - Mill & Mortar

PriceData har fulgt prisen på Ananda´s kanel stødt & hel Økologisk - 50 gr - Mill & Mortar i 171 dage. Laveste pris i perioden er 43,96 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 49,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 48 kr.

Den nuværende pris på 48,95 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Ananda´s kanel stødt & hel Økologisk - 50 gr - Mill & Mortar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Ananda´s kanel stødt & hel Økologisk - 50 gr - Mill & Mortar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202648,95 kr2 kr (4%)
16. maj 202646,95 kr2 kr (4%)
5. maj 202648,95 kr2 kr (4%)
19. apr. 202646,95 kr2,99 kr (7%)
18. apr. 202643,96 kr2,99 kr (6%)
15. apr. 202646,95 kr2 kr (4%)
14. apr. 202648,95 kr
13. apr. 202649,45 kr
2. apr. 202648,95 kr
25. mar. 202649,45 kr2,5 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret