Gå til hovedindhold

Nedis Analogt Bord Vækkeur | Snooze funktion | Grå

NedisLåg til skåleEAN: 5412810273850
-20%Pris: 79 kr
1 forhandler
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Analogt Bord Vækkeur | Snooze funktion | Grå og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Analogt Bord Vækkeur | Snooze funktion | Grå
-20%79 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Analogt Bord Vækkeur | Snooze funktion | Grå billede

Produktinformation

Gå aldrig glip af et forretningsmøde eller et telefonopkald takket være dette analoge Nedis-bordvækkeur. Dette flotte ur, der strømforsynes af 1 stk. AA-batteri (medfølger ikke), er perfekt til rejsen, til at anbringe ved siden af sengen eller på skrivebordet.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Låg
Vægt: 0.17g
Artikel nr.: NDS-CLDK006GY
EAN: 5412810273850
Varenr.: 87796

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Analogt Bord Vækkeur | Snooze funktion | Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Analogt Bord Vækkeur | Snooze funktion | Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Estore DK79 kr79 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Analogt Bord Vækkeur | Snooze funktion | Grå

PriceData har fulgt prisen på Analogt Bord Vækkeur | Snooze funktion | Grå i 176 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 87 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Analogt Bord Vækkeur | Snooze funktion | Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Analogt Bord Vækkeur | Snooze funktion | Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202679 kr10 kr (11%)
4. apr. 202689 kr10 kr (13%)
17. mar. 202679 kr20 kr (20%)
8. dec. 202599 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret