Gå til hovedindhold

Solar Plus Analog kontaktur dag Modulbredde 17,5mm, 1 kanal (16A) 230V 50/60Hz, ingen gangreserve

Solar PlusEludstyrEAN: 4022709231598
Pris fra 217 krtil 269 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 52 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 213 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Analog kontaktur dag Modulbredde 17,5mm, 1 kanal (16A) 230V 50/60Hz, ingen gangreserve og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 217 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Analogt kontaktur, 17,5 mm, UG 1K
217 kr
Til butik
Analogt kontaktur, 17,5 mm, UG 1K billede

Produktspecifikationer

Mærke: vrige
Kategori: WATTOO.DK Elartikler Tavlemateriel Kontakture
EAN: 4022709231598
Varenr.: 0823100077
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Analog kontaktur dag Modulbredde 17,5mm, 1 kanal (16A) 230V 50/60Hz, ingen gangreserve
217 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Analog Kontaktur 17,5Mm Ug 1K
246,37 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Analog kontaktur 17,5mm ug 1k
253,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kontaktur mekanisk døgnur 1 kanal 230v, 17,5mm, uden gangreserve
269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Analog kontaktur dag Modulbredde 17,5mm, 1 kanal (16A) 230V 50/60Hz, ingen gangreserve koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Analog kontaktur dag Modulbredde 17,5mm, 1 kanal (16A) 230V 50/60Hz, ingen gangreserve koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK217 kr217 krKøb
2CS MEGASTORE DK217 kr256 krKøb
3Billigelogvvs.dk246,37 kr246,37 krKøb
4MaintainIt253,75 kr253,75 krKøb
5Elvvs.dk269 kr269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Analog kontaktur dag Modulbredde 17,5mm, 1 kanal (16A) 230V 50/60Hz, ingen gangreserve

PriceData har fulgt prisen på Analog kontaktur dag Modulbredde 17,5mm, 1 kanal (16A) 230V 50/60Hz, ingen gangreserve i 163 dage. Laveste pris i perioden er 207 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 231 kr.

Den nuværende pris på 217 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Analog kontaktur dag Modulbredde 17,5mm, 1 kanal (16A) 230V 50/60Hz, ingen gangreserve. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Analog kontaktur dag Modulbredde 17,5mm, 1 kanal (16A) 230V 50/60Hz, ingen gangreserve de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026217 kr36,75 kr (14%)
14. maj 2026253,75 kr95,25 kr (27%)
11. maj 2026349 kr42 kr (14%)
9. maj 2026307 kr86,95 kr (40%)
7. maj 2026220,05 kr35,95 kr (14%)
6. maj 2026256 kr35,95 kr (16%)
21. apr. 2026220,05 kr7,05 kr (3%)
15. apr. 2026213 kr4 kr (2%)
13. apr. 2026217 kr2 kr (1%)
29. mar. 2026215 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret