Gå til hovedindhold

Solar Plus Analog kontaktur dag Modulbredde 17,5mm, 1 kanal (16A) 230V 50/60Hz, 100 timer gangreserve

Solar PlusEludstyrEAN: 4022709231604
Pris fra 324 krtil 496,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 172,25 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Analog kontaktur dag Modulbredde 17,5mm, 1 kanal (16A) 230V 50/60Hz, 100 timer gangreserve og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 324 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Analog kontaktur dag Modulbredde 17,5mm, 1 kanal (16A) 230V 50/60Hz, 100 timer gangreserve
324 kr
Til butik
Analog kontaktur dag Modulbredde 17,5mm, 1 kanal (16A) 230V 50/60Hz, 100 timer gangreserve billede

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Dinskinne
Farve: 1
Artikel nr.: 23160
EAN: 4022709231604
Varenr.: 3332944
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Analog Kontaktur 17,5Mm Mg 1K
363,74 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Paladin Kontaktur mekanisk døgnur 1 kanal 230v, 17,5mm, med gangreserve
410 kr
Til butik
Paladin Kontaktur mekanisk døgnur 1 kanal 230v, 17,5mm, med gangreserve billede

Produktinformation

Paladin Analogt Døgnur, 1 Kanal, 16A, 230V, 100 timers gangreserve Dette analoge døgnur er designet til at styre elektriske apparater baseret på forudbestemte tidspunkter. Med en kapacitet på 16A og en driftsspænding på 230V er det ideelt til både private...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Kontakture
EAN: 4022709231604
Varenr.: 788713
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Analog kontaktur, 17,5 mm MG 1K
411 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Analog kontaktur 17,5mm mg 1k
496,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Analog kontaktur dag Modulbredde 17,5mm, 1 kanal (16A) 230V 50/60Hz, 100 timer gangreserve koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Analog kontaktur dag Modulbredde 17,5mm, 1 kanal (16A) 230V 50/60Hz, 100 timer gangreserve koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK324 kr363 krKøb
2Billigelogvvs.dk363,74 kr363,74 krKøb
3Elvvs.dk410 kr410 krKøb
4WATTOO.DK411 kr411 krKøb
5MaintainIt496,25 kr496,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Analog kontaktur dag Modulbredde 17,5mm, 1 kanal (16A) 230V 50/60Hz, 100 timer gangreserve

PriceData har fulgt prisen på Analog kontaktur dag Modulbredde 17,5mm, 1 kanal (16A) 230V 50/60Hz, 100 timer gangreserve i 179 dage. Laveste pris i perioden er 311 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 466,65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 335 kr.

Den nuværende pris på 324 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Analog kontaktur dag Modulbredde 17,5mm, 1 kanal (16A) 230V 50/60Hz, 100 timer gangreserve. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Analog kontaktur dag Modulbredde 17,5mm, 1 kanal (16A) 230V 50/60Hz, 100 timer gangreserve de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026324 kr1 kr (0%)
16. maj 2026325 kr61,25 kr (16%)
14. maj 2026386,25 kr80,4 kr (17%)
9. maj 2026466,65 kr137,86 kr (42%)
7. maj 2026328,79 kr61,21 kr (16%)
6. maj 2026390 kr61,21 kr (19%)
21. apr. 2026328,79 kr
14. apr. 2026328 kr10 kr (3%)
3. mar. 2026318 kr6 kr (2%)
2. mar. 2026312 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret