Gå til hovedindhold

Amiibo Amiibo Amiibo Nintendo Mario Odyssey-pakke (Super Mario Collection)

Pris fra 328 krtil 365 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 37 kr (10% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Amiibo Amiibo Amiibo Nintendo Mario Odyssey-pakke (Super Mario Collection) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 328 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nintendo Super Mario Odyssey 3-Pack, Flerfarvet, 126 g, 126 g, Kina
328 kr
Til butik
Nintendo Super Mario Odyssey 3-Pack, Flerfarvet, 126 g, 126 g, Kina billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nintendo
Kategori: Nintendo
Farve: 2
Artikel nr.: NIFA00440B
EAN: 0045496380618
Varenr.: 21871961
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nintendo Amiibo Mario Odyssey amiibo pack
328 kr
Til butik
Nintendo Amiibo Mario Odyssey amiibo pack billede

Produktinformation

Nintendo Amiibo-figurer er små, detaljerede samlerfigurer baseret på karakterer fra Nintendos mest populære spilserier som Super Mario, The Legend of Zelda, Animal Crossing, Splatoon og mange flere. Hver figur har en indbygget NFC-chip i bunden, som gør det muligt at interagere med kompatible spil på blandt andet Nintendo Switch, Wii U og New Nintendo 3DS. Når man scanner en Amiibo med sin konsol, kan det give adgang til ekstra indhold i spil - det kan være alt fra bonusgenstande, eksklusive kostumer, nye spilfunktioner eller endda muligheden for at gemme og træne en AI-styret figur. Funktionerne varierer afhængigt af spillet. Amiibo-figurer appellerer både til gamere og samlere, da de kombinerer fysisk legetøj med digital funktionalitet. De er populære både som dekorative genstande og som en del af spiloplevelsen.

Produktspecifikationer

Mærke: Nintendo
Kategori: Spil tilbehoer
Artikel nr.: 0045496380618
EAN: 0045496380618
Varenr.: 2621502
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Nintendo Amiibo Figur - Super Mario, Bowser & Prinsesse Peach
349,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Amiibo Amiibo Amiibo Nintendo Mario Odyssey-pakke (Super Mario Collection)
365 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Amiibo Amiibo Amiibo Nintendo Mario Odyssey-pakke (Super Mario Collection) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Amiibo Amiibo Amiibo Nintendo Mario Odyssey-pakke (Super Mario Collection) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK328 kr367 krKøb
2Proshop DK328 kr367 krKøb
3Gucca.dk349,95 kr349,95 krKøb
4Teknikproffset DK365 kr414 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Amiibo Amiibo Amiibo Nintendo Mario Odyssey-pakke (Super Mario Collection)

PriceData har fulgt prisen på Amiibo Amiibo Amiibo Nintendo Mario Odyssey-pakke (Super Mario Collection) i 93 dage. Laveste pris i perioden er 328 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 329 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 329 kr.

Den nuværende pris på 328 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Amiibo Amiibo Amiibo Nintendo Mario Odyssey-pakke (Super Mario Collection). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Amiibo Amiibo Amiibo Nintendo Mario Odyssey-pakke (Super Mario Collection) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026328 kr1 kr (0%)
2. mar. 2026329 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret