Gå til hovedindhold

American Crew - Classic 3 In 1 Shampoo, Conditioner & Body Wash - 450 ml

American CrewShampoo og balsam3-i-1 funktionalitetTravle mænd og rejsendeEAN: 0738678251416

3-i-1 shampoo fra American Crew kombinerer shampoo, conditioner og body wash i ét produkt. Ideel til alle hårtyper med klassisk maskulin duft. Læs mere

Pris fra 75 krtil 245 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 170 kr (69% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 71 kr 10. maj

Sammenlign priser på American Crew - Classic 3 In 1 Shampoo, Conditioner & Body Wash - 450 ml og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 75 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
American Crew 3-In-1 Shampoo 450 ml
-69%75 kr
Før 240 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
American Crew 3-in-1 Shampoo, 450 ml.
-57%99 kr
Før 230 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
American Crew - Classic 3 In 1 Shampoo, Conditioner & Body Wash - 450 ml
-43%99 kr
Før 175 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
American Crew 3-in-1 Shampoo 450 ml
99 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
American Crew Classic 3-In-1 (450ml)
-43%136 kr
Før 240 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
American Crew 3-in-1 Classic 450 ml
137 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
American Crew Classic 3-in-1 Shampoo 450ml
138 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
American Crew Classic 3-in-1 450ml
179 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
American Crew - Shampoo, Conditioner Og Body - Classic 3-in-1 450 Ml
179,95 kr
Til butik
Gå til Proshave
TrustScore 5 ud af 54,9
American Crew 3-in-1 Hair & Body Shampoo, 450 ml.
-20%184 kr
Før 230 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
American Crew 3-In-1 Shampoo, Cond. Body Wash - 450 ml
217 kr
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
American Crew 3-In-1 Shampoo 450 ml.
245 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad American Crew - Classic 3 In 1 Shampoo, Conditioner & Body Wash - 450 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad American Crew - Classic 3 In 1 Shampoo, Conditioner & Body Wash - 450 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk75 kr75 krKøb
2Brandshop99 kr99 krKøb
3BilligParfume.dk99 kr99 krKøb
4Beautycos DK99 kr128 krKøb
5Bangerhead DK136 kr136 krKøb
6Lyko DK137 kr137 krKøb
7Proshop DK138 kr177 krKøb
8Teknikproffset DK179 kr238 krKøb
9Gucca.dk179,95 kr179,95 krKøb
10Proshave184 kr184 krKøb
11NordicFeel DK217 kr217 krKøb
12Made4men Danmark245 kr245 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

American Crew Classic 3-in-1 Shampoo 450ml

American Crew

3-i-1 shampoo fra American Crew kombinerer shampoo, conditioner og body wash i ét produkt. Ideel til alle hårtyper med klassisk maskulin duft.

• 3-i-1 shampoo
• alt-i-en shampoo
• herre shampoo
• mænd shampoo
• body wash
• conditioner
• American Crew
• klassisk duft
• silikone-fri
• Travle mænd og rejsende
• 3-i-1 funktionalitet

Beskrivelse

American Crew Classic 3-in-1 er den ultimative løsning til den moderne mand, der værdsætter effektivitet og kvalitet. Dette innovative produkt fungerer som shampoo, conditioner og body wash i ét, hvilket gør det perfekt til travle hverdage eller rejser. Den renser effektivt hår og hud, mens den giver langvarig pleje og efterlader håret blødt og let at håndtere. Med sin klassiske maskuline duft og revitaliserende egenskaber tilbyder den glans og blødgørende effekt. Produktet indeholder naturlige ingredienser som salvie og humle, der nærer og beskytter både hår og hud. Silikone-fri formel sikrer at håret ikke bliver tynget ned.

Specifikationer

Duft:Klassisk maskulin
Effekt:Revitaliserende, glans, blødgørende
Volumen:450 ml
Hårtype:Alle hårtyper
Producent:Beautyge, S.L
Produkttype:3-i-1 shampoo, conditioner & body wash
Silikone-fri:Ja
Nøgleingredienser:Dimethicone, salvie, humle

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Kan denne 3-i-1 shampoo bruges til alle hårtyper?

Ja, American Crew Classic 3-i-1 er designet til alle hårtyper og giver effektiv rensning samt pleje til både hår og hud.

Hvordan bruges produktet korrekt?

Påfør en generøs mængde på vådt hår og krop, masser ind i hår og hårbund, lad det virke i et par minutter og skyl derefter grundigt ud.

Er produktet silikone-fri?

Ja, denne 3-i-1 shampoo er silikone-fri, hvilket betyder at håret ikke bliver tynget ned og bevarer sin naturlige volumen.

Hvad gør produktet særligt egnet til rejser?

Da det kombinerer tre produkter i ét (shampoo, conditioner og body wash), sparer det plads i toilettasken og er perfekt til rejser eller træningscentret.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for American Crew - Classic 3 In 1 Shampoo, Conditioner & Body Wash - 450 ml

PriceData har fulgt prisen på American Crew - Classic 3 In 1 Shampoo, Conditioner & Body Wash - 450 ml i 183 dage. Laveste pris i perioden er 71 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 85 kr.

Den nuværende pris på 75 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for American Crew - Classic 3 In 1 Shampoo, Conditioner & Body Wash - 450 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for American Crew - Classic 3 In 1 Shampoo, Conditioner & Body Wash - 450 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202675 kr24 kr (24%)
30. maj 202699 kr24 kr (32%)
12. maj 202675 kr4 kr (6%)
10. maj 202671 kr3 kr (4%)
7. maj 202674 kr1 kr (1%)
28. apr. 202675 kr24 kr (24%)
19. apr. 202699 kr9 kr (10%)
18. apr. 202690 kr3 kr (3%)
17. apr. 202687 kr12 kr (12%)
16. apr. 202699 kr14 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret