Gå til hovedindhold

American Crew Daily Moisturizing Conditioner Hair & Body - 250 ml

American CrewShampoo og balsamEAN: 0738678001325
Pris fra 53,55 krtil 200 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 146,45 kr (73% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 47 kr 21. maj

Sammenlign priser på American Crew Daily Moisturizing Conditioner Hair & Body - 250 ml og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 53.55 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
American Crew Daily Deep Moisturizing Conditioner 250 ml
53,55 kr
Til butik
American Crew Daily Deep Moisturizing Conditioner 250 ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo
Farve: 4
Artikel nr.: 669316078907
EAN: 0738678001325
Varenr.: 4375796
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
American Crew Daily Moisturizing Conditioner 250 ml
-64%72 kr
Før 200 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
American Crew Daily Moisturizing Conditioner 250 ml billede

Produktinformation

American Crew Daily Moisturizing Conditioner er en plejende balsam, som tilfører en masse **fugt til tørstigt hår** uden at tynge det. Denne conditioner er med til at gøre hårestråene **stærkere** og mere **håndterbare**, hvilket gør at håret bliver meget...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo & Conditioner
EAN: 0738678001325
Varenr.: 92809
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
American Crew Daily Moisturizing Conditioner 250 ml
79 kr
Til butik
American Crew Daily Moisturizing Conditioner 250 ml billede

Produktinformation

⭐ Let fugtpleje · Gør håret blødt og medgørligt · Ideel til daglig brug Giv håret en let, daglig fugtindsprøjtning med American Crew Daily Moisturizing Conditioner. Den cremede, men vægtløse formular blødgør og udglatter, så håret bliver nemt at rede ud og style – uden at klæbe eller tynge. Særligt velegnet til normal til let tørt hår og til dig, der ønsker et friskt, velplejet udtryk hver dag. Fordele Fugter og plejer uden at tynge håret ned. Reducerer filt og knuder for lettere udredning. Efterlader håret blødt, smidigt og med naturlig glans. Hjælper med at forbedre hårets medgørlighed og modvirke statisk elektricitet. Behagelig, frisk duft der føles ren og velplejet. Velegnet til daglig brug og alle hårlængder. Sådan bruger du produktet Påfør i nyvasket, fugtigt hår. Fordel fra midtlængder til spidser (ved behov kan en lille mængde masseres let mod hovedbunden). Lad virke i 1–2 minutter. Skyl grundigt. Bruges dagligt eller efter behov. Resultat Håret føles mærkbart blødere og mere elastisk, er lettere at styre og får en sund, naturlig glans – helt uden tung produktfornemmelse.

Produktspecifikationer

Kategori: Conditioner
Størrelse: 250.00ml
Artikel nr.: 738678001325
EAN: 0738678001325
Varenr.: 738678001325
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
American crew daily moisturizing conditioner 250ml
79 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
American Crew Classic Daily Moisturising Conditioner 250ml
79 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
American Crew - Daily Moisturizing Conditioner - 250 ml
-44%89 kr
Før 160 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
American Crew Daily Moisturizing Conditioner - 250ml
-25%92,25 kr
Før 123 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
American Crew Hair&Body Daily Moisturizing Conditioner (250ml)
-42%116 kr
Før 200 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
American Crew Daily Moisturizing Conditioner 250 ml
117 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
American Crew Daily Moisturizing Conditioner Hair & Body - 250 ml
190 kr
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
American Crew Daily Conditioner (250 ml)
200 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad American Crew Daily Moisturizing Conditioner Hair & Body - 250 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad American Crew Daily Moisturizing Conditioner Hair & Body - 250 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK53,55 kr92,55 krKøb
2NiceHair.dk72 kr72 krKøb
3Beautycos DK79 kr108 krKøb
4Hobbix79 kr79 krKøb
5Teknikproffset DK79 kr128 krKøb
6BilligParfume.dk89 kr89 krKøb
7Proshop DK92,25 kr131,25 krKøb
8Bangerhead DK116 kr116 krKøb
9Lyko DK117 kr117 krKøb
10NordicFeel DK190 kr190 krKøb
11Made4men Danmark200 kr200 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for American Crew Daily Moisturizing Conditioner Hair & Body - 250 ml

PriceData har fulgt prisen på American Crew Daily Moisturizing Conditioner Hair & Body - 250 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 47 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 64 kr.

Den nuværende pris på 53,55 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 32% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for American Crew Daily Moisturizing Conditioner Hair & Body - 250 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for American Crew Daily Moisturizing Conditioner Hair & Body - 250 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202653,55 kr
25. maj 202653 kr5 kr (9%)
24. maj 202658 kr5 kr (9%)
23. maj 202653 kr6 kr (13%)
21. maj 202647 kr8,05 kr (15%)
20. maj 202655,05 kr8,05 kr (17%)
15. maj 202647 kr2 kr (4%)
14. maj 202649 kr1 kr (2%)
11. maj 202650 kr9 kr (15%)
8. maj 202659 kr3,95 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret