Gå til hovedindhold

American Crew - Hair & Body Wash 3 in 1 Ginger + Tea - 450 ml ml

American CrewKropsshampooEAN: 0738678003312
Pris fra 99 krtil 229 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 130 kr (57% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 81 kr 15. mar.

Sammenlign priser på American Crew - Hair & Body Wash 3 in 1 Ginger + Tea - 450 ml ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
American Crew 3-in-1 Ginger + Tea, 450 ml.
-59%99 kr
Før 240 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
American Crew 3-in-1 Ginger + Tea, 450 ml. billede

Produktinformation

American Crew 3-in-1 Ginger + Tea er en alsidig og praktisk løsning for den moderne mand, der værdsætter effektivitet i sin grooming-rutine. Dette produkt kombinerer shampoo, conditioner og body wash i én kraftfuld formel, beriget med de naturlige ekstrak...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 0738678003312
Varenr.: AMECR0126
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
American Crew 3-In-1 Ginger + Tea 450 ml
105 kr
Til butik
American Crew 3-In-1 Ginger + Tea 450 ml billede

Produktinformation

⭐ 3-i-1: shampoo, balsam og body wash · Frisk duft af ingefær og te · Ideel til sport og rejse Gør badet enkelt med en effektiv alt-i-én-løsning, der renser hår og krop og samtidig efterlader håret blødt og nemt at håndtere. Den friske, rene duft af ingefær og te giver en opkvikkende fornemmelse, mens den lette formel arbejder hurtigt og skylles af uden besvær – perfekt til hverdagen, fitnesscentret og weekendturen. Fordele Shampoo, balsam og body wash samlet i én praktisk flaske. Renser effektivt for sved, snavs og produktrester uden at føles udtørrende. Blødgør og udglatter håret, så det bliver lettere at rede ud og style. Let skum, der fordeler sig jævnt og skylles hurtigt af. Frisk, raffineret duft af ingefær og te, som efterlader en ren fornemmelse. Velegnet til alle hårtyper og til daglig brug. Sådan bruger du produktet Skyl hår og krop grundigt. Massér en passende mængde ind i håret for at rense; fordel derefter over kroppen. Lad gerne sidde i 1–2 minutter i håret for ekstra balsameffekt. Skyl grundigt. Gentag i håret ved behov. Resultat Rent og opfrisket hår med et glattere, mere medgørligt udtryk og en behageligt ren hudfornemmelse – afrundet af en diskret, frisk duft af ingefær og te.

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo
Størrelse: 450.00ml
Artikel nr.: 738678003312
EAN: 0738678003312
Varenr.: 738678003312
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
American Crew Hair&Body 3-in-1 Ginger + Tea 450ml
117 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
American Crew 3-i-1 Ginger + Tea 450 ml
118 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
American Crew - Hair & Body Wash 3 in 1 Ginger + Tea - 450 ml ml
-48%119 kr
Før 230 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshave
TrustScore 5 ud af 54,9
American Crew 3-in-1 Ginger + Tea Hair & Body Shampoo, 450 ml.
-20%184 kr
Før 230 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
American Crew 3-In-1 Ginger + Tea 450ml
-20%213 kr
Før 267 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
American Crew Hair&Body 3-in-1 Ginger + Tea
219 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
American Crew Hair&Body 3-in-1 Ginger+Tea - 450 ml
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad American Crew - Hair & Body Wash 3 in 1 Ginger + Tea - 450 ml ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad American Crew - Hair & Body Wash 3 in 1 Ginger + Tea - 450 ml ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop99 kr99 krKøb
2Beautycos DK105 kr134 krKøb
3Proshop DK117 kr156 krKøb
4CS MEGASTORE DK118 kr157 krKøb
5BilligParfume.dk119 kr119 krKøb
6Proshave184 kr184 krKøb
7Cocopanda DK213 kr213 krKøb
8Lyko DK219 kr219 krKøb
9NordicFeel DK229 kr229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for American Crew - Hair & Body Wash 3 in 1 Ginger + Tea - 450 ml ml

PriceData har fulgt prisen på American Crew - Hair & Body Wash 3 in 1 Ginger + Tea - 450 ml ml i 161 dage. Laveste pris i perioden er 78 kr (registreret d. 30. december 2025), højeste er 105 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 99 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for American Crew - Hair & Body Wash 3 in 1 Ginger + Tea - 450 ml ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for American Crew - Hair & Body Wash 3 in 1 Ginger + Tea - 450 ml ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202699 kr6 kr (6%)
20. maj 2026105 kr6 kr (6%)
14. maj 202699 kr12 kr (14%)
13. maj 202687 kr12 kr (12%)
12. maj 202699 kr13 kr (15%)
11. maj 202686 kr13 kr (13%)
3. maj 202699 kr11 kr (13%)
30. apr. 202688 kr9 kr (9%)
27. apr. 202697 kr2 kr (2%)
26. apr. 202699 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret