Gå til hovedindhold

American Crew - Hair & Body Shampoo 3 in 1 Chamomile + Pine - 450 ml

American CrewKropsshampooEAN: 0738678003329
Pris fra 97 krtil 229 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 132 kr (58% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 76 kr 25. maj

Sammenlign priser på American Crew - Hair & Body Shampoo 3 in 1 Chamomile + Pine - 450 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 97 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
American Crew 3-i-1 Chamolie + Pine 450 ml
97 kr
Til butik
American Crew 3-i-1 Chamolie + Pine 450 ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: American Crew
Farve: 6
Artikel nr.: 738678003329
EAN: 0738678003329
Varenr.: 20716574
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
American Crew Classic 3in1 Chamomile & Pine, 450 ml.
-56%105 kr
Før 240 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
American Crew Classic 3in1 Chamomile & Pine, 450 ml. billede

Produktinformation

American Crew Classic 3-in-1 med kamille og fyrretræ tilbyder en praktisk alt-i-en-løsning til mænd. Denne multifunktionelle formel fungerer som shampoo, balsam og bodywash, og er perfekt til både hår og krop. Med en afslappende duft af kamille og fyrretr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 0738678003329
Varenr.: AMECR0118
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
American Crew 3-In-1 Chamomile + Pine 450 ml
105 kr
Til butik
American Crew 3-In-1 Chamomile + Pine 450 ml billede

Produktinformation

🌲 3-i-1: shampoo, conditioner og body wash · Med kamille og fyr · Ideel til hverdagsbrug og træning Gør din rutine enkel med en effektiv alt-i-én-løsning, der renser hår og krop, mens håret efterlades blødt og let at sætte. Den friske, grønne duft kombinerer noter af kamille og fyr for en ren og energigivende badeoplevelse. Fordele Renseeffekt til både hår og krop i én flaske. Integreret balsameffekt, der gør håret mere medgørligt og lettere at rede ud. Efterlader huden frisk og velduftende uden at føles strippet. Let pleje, der ikke tynger håret. Kamille og fyr giver en beroligende, frisk duftprofil. Velegnet til daglig brug og de fleste hårtyper. Praktisk løsning til sportstasken, arbejdet og rejser. Sådan bruger du produktet Fugt hår og krop grundigt. Massér en passende mængde ind i hovedbund og hår. Fordel herefter på kroppen som body wash. Skyl grundigt. Gentag i håret efter behov. Resultat Rent og friskt hår med let pleje, der gør styling nemmere, samt en hud, der føles ren og opfrisket. American Crew 3-In-1 Chamomile + Pine giver en ukompliceret, effektiv badeløsning med en ren, maskulin duft.

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo
Størrelse: 450.00ml
Artikel nr.: 738678003329
EAN: 0738678003329
Varenr.: 738678003329
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
American Crew - Hair & Body Shampoo 3 in 1 Chamomile + Pine - 450 ml
-48%119 kr
Før 230 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshave
TrustScore 5 ud af 54,9
American Crew 3-in-1 Chamomile + Pine Hair & Body Shampoo, 450 ml.
-20%184 kr
Før 230 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
American Crew 3-In-1 Chamomile + Pine 450ml
-20%213 kr
Før 267 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
American Crew Hair&Body 3-in-1 Ginger + Tea
219 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
American Crew Hair&Body 3-in-1 Chamoile+Pine - 450 ml
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad American Crew - Hair & Body Shampoo 3 in 1 Chamomile + Pine - 450 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad American Crew - Hair & Body Shampoo 3 in 1 Chamomile + Pine - 450 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK97 kr136 krKøb
2Brandshop105 kr105 krKøb
3Beautycos DK105 kr134 krKøb
4BilligParfume.dk119 kr119 krKøb
5Proshave184 kr184 krKøb
6Cocopanda DK213 kr213 krKøb
7Lyko DK219 kr219 krKøb
8NordicFeel DK229 kr229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for American Crew - Hair & Body Shampoo 3 in 1 Chamomile + Pine - 450 ml

PriceData har fulgt prisen på American Crew - Hair & Body Shampoo 3 in 1 Chamomile + Pine - 450 ml i 161 dage. Laveste pris i perioden er 76 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 105 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 91 kr.

Den nuværende pris på 97 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for American Crew - Hair & Body Shampoo 3 in 1 Chamomile + Pine - 450 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for American Crew - Hair & Body Shampoo 3 in 1 Chamomile + Pine - 450 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202697 kr20 kr (26%)
29. maj 202677 kr1 kr (1%)
25. maj 202676 kr1 kr (1%)
24. maj 202677 kr19 kr (20%)
23. maj 202696 kr9 kr (9%)
21. maj 2026105 kr9 kr (9%)
20. maj 202696 kr11 kr (13%)
18. maj 202685 kr3 kr (3%)
17. maj 202688 kr6 kr (6%)
14. maj 202694 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret