Gå til hovedindhold

Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition - 12. generation - eBook læser - 32 GB - 7 monokrom Paperwhite - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - metallic jade - uden Lockscreen Ads

AmazonElektronikEAN: 0840268902582
Pris fra 1.631 krtil 2.382 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 751 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.318 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition - 12. generation - eBook læser - 32 GB - 7 monokrom Paperwhite - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - metallic jade - uden Lockscreen Ads og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1631 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition - Green
1.631 kr
Til butik
Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition - Green billede

Produktinformation

12. generation, eBook læser, 32 GB, 7" monokrom Paperwhite, touch screen, Bluetooth, Wi-Fi, metallic jade, uden Lockscreen Ads

Produktspecifikationer

Mærke: Amazon
Kategori: E bogslaeser
Artikel nr.: B0CFPLP3YL
EAN: 0840268902582
Varenr.: 3327573
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition 7" 32GB
1.695 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition 7 32GB
2.079 kr
Til butik
Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition 7 32GB billede

Produktinformation

Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition 7" 32GB Oplev læsning som aldrig før med Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition. Med en 7-tommers skærm og 32 GB hukommelse, kan du tage hele dit bibliotek med dig overalt. Den avancerede E Ink-teknologi gi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Amazon.com
Kategori: skal sorteres
EAN: 0840268902582
Varenr.: 83375
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition 7" e-bogslæser - 32 GB, Wi‑Fi, grøn metallic
2.299 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition 7" e-bogslæser - 32 GB, Wi‑Fi, grøn metallic
2.319 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition - 12. generation - eBook læser - 32 GB - 7 monokrom Paperwhite - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - metallic jade - uden Lockscreen Ads
2.382 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition - 12. generation - eBook læser - 32 GB - 7 monokrom Paperwhite - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - metallic jade - uden Lockscreen Ads koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition - 12. generation - eBook læser - 32 GB - 7 monokrom Paperwhite - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - metallic jade - uden Lockscreen Ads koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.631 kr1.631 krKøb
2CompuMail DK1.695 kr1.695 krKøb
3Ultrashop2.079 kr2.079 krKøb
4Boligcenter DK2.299 kr2.299 krKøb
5Vivas DK2.319 kr2.398 krKøb
6CS MEGASTORE DK2.382 kr2.382 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition - 12. generation - eBook læser - 32 GB - 7 monokrom Paperwhite - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - metallic jade - uden Lockscreen Ads

PriceData har fulgt prisen på Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition - 12. generation - eBook læser - 32 GB - 7 monokrom Paperwhite - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - metallic jade - uden Lockscreen Ads i 167 dage. Laveste pris i perioden er 1.243 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 1.828 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.517 kr.

Den nuværende pris på 1.631 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition - 12. generation - eBook læser - 32 GB - 7 monokrom Paperwhite - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - metallic jade - uden Lockscreen Ads. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition - 12. generation - eBook læser - 32 GB - 7 monokrom Paperwhite - touch screen - Bluetooth, Wi-Fi - metallic jade - uden Lockscreen Ads de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.631 kr49 kr (3%)
29. maj 20261.582 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.581 kr81 kr (5%)
22. maj 20261.500 kr7 kr (0%)
20. maj 20261.493 kr31 kr (2%)
19. maj 20261.462 kr10 kr (1%)
12. maj 20261.452 kr8 kr (1%)
9. maj 20261.444 kr14 kr (1%)
6. maj 20261.430 kr3 kr (0%)
5. maj 20261.427 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret