Gå til hovedindhold

Amazfit T-Rex 3 Pro - 48 mm - Ja smart ur med rem - silikone - håndledsstørrelse: 145-210 mm - display 1.5 - Bluetooth, Wi-Fi, NFC - 52 g - tactical black

AmazfitArmbåndsureEAN: 6972596109280
Pris fra 2.590 krtil 3.259 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 669 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Amazfit T-Rex 3 Pro - 48 mm - Ja smart ur med rem - silikone - håndledsstørrelse: 145-210 mm - display 1.5 - Bluetooth, Wi-Fi, NFC - 52 g - tactical black og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2590 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Amazfit T-Rex 3 Pro 48mm - Tactical Black
2.590 kr
Til butik
Amazfit T-Rex 3 Pro 48mm - Tactical Black billede

Produktinformation

Uanset om du udfordrer dine grænser på en krævende trail, dykker under overfladen eller træner til dit næste store løb, er T-Rex 3 Pro skabt til dem, der træner uden kompromiser. Den er fremstillet af robuste materialer i høj kvalitet og fyldt med avancerede funktioner, så den kan modstå de hårdeste betingelser og samtidig levere præcis tracking og præstationsindsigt. Med komfort hele dagen og enestående batterilevetid holder den dig forbundet med dine mål og giver dig kontrol over hvert øjeblik - uanset hvor dit eventyr fører dig hen. Ridsefast safirglas med en levende 1,5" AMOLED-skærm (48 mm) Ridsefast safirglas med en levende 1,32" AMOLED-skærm (44 mm) 6 satellitsystemer med offline kort, ruteplanlægning og POI-søgning Over 180 sportstilstande, herunder vandreture, rucking og rekreativt dykning. Indbygget tofarvet LED-lommelygte med boost-tilstand Indbygget højttaler og mikrofon til Bluetooth-opkald Militærstandarddesign med titaniumramme og knapper i klasse 5 Op til 25 dages batterilevetid (48 mm) Op til 17 dages batterilevetid (44 mm)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Amazfit
Kategori: Smartwatch Sportsur Aktivitetstracker
Artikel nr.: W2443EU1N
EAN: 6972596109280
Varenr.: 3405532
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Amazfit T-Rex 3 Pro - 48 mm Str. ONE SIZE Sort Unisex
-16%2.699 kr
Før 3.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Amazfit T-Rex 3 Pro - 48 mm Str. ONE SIZE Sort Unisex billede

Produktinformation

Amazfit T-Rex 3 Pro 48 mm er et kompromisløst outdoor-smartwatch til dig, der træner og bevæger dig i krævende miljøer. Uanset om du løber trail, vandrer i bjergene eller dykker under overfladen, er uret bygget til at levere præcis tracking og pålidelig performance under ekstreme forhold. Konstruktionen kombinerer militærstandard robusthed med en let og stærk titaniumramme i klasse 5, så du får et ur, der holder til både eventyr og hverdagsbrug. Den 48 mm model er udstyret med ridsefast safirglas og en levende 1,5" AMOLED-skærm med op til 3000 nits lysstyrke, som sikrer optimal synlighed selv i direkte sollys. Med dual band GPS og understøttelse af seks satellitsystemer får du hurtig og præcis positionssporing, også i tæt bevoksning eller mellem høje bygninger.

Produktspecifikationer

Mærke: Amazfit
Kategori: sportsure
Størrelse: Str. ONE SIZE
EAN: 6972596109280
Varenr.: 354344
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Amazfit T-Rex 3 Pro 48 mm Sort SmartWatch
2.769 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Amazfit T-Rex 3 Pro - 48 mm - Ja smart ur med rem - silikone - håndledsstørrelse: 145-210 mm - display 1.5 - Bluetooth, Wi-Fi, NFC - 52 g - tactical black
2.898 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Amazfit T-Rex 3 Pro 48 mm Sort SmartWatch
3.259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Amazfit T-Rex 3 Pro - 48 mm - Ja smart ur med rem - silikone - håndledsstørrelse: 145-210 mm - display 1.5 - Bluetooth, Wi-Fi, NFC - 52 g - tactical black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Amazfit T-Rex 3 Pro - 48 mm - Ja smart ur med rem - silikone - håndledsstørrelse: 145-210 mm - display 1.5 - Bluetooth, Wi-Fi, NFC - 52 g - tactical black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.590 kr2.590 krKøb
2Løbeshop DK2.699 kr2.699 krKøb
3CompuMail DK2.769 kr2.769 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.898 kr2.898 krKøb
5Ultrashop3.259 kr3.259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Amazfit T-Rex 3 Pro - 48 mm - Ja smart ur med rem - silikone - håndledsstørrelse: 145-210 mm - display 1.5 - Bluetooth, Wi-Fi, NFC - 52 g - tactical black

PriceData har fulgt prisen på Amazfit T-Rex 3 Pro - 48 mm - Ja smart ur med rem - silikone - håndledsstørrelse: 145-210 mm - display 1.5 - Bluetooth, Wi-Fi, NFC - 52 g - tactical black i 134 dage. Laveste pris i perioden er 2.529 kr (registreret d. 6. februar 2026), højeste er 2.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.796 kr.

Den nuværende pris på 2.590 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 66 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Amazfit T-Rex 3 Pro - 48 mm - Ja smart ur med rem - silikone - håndledsstørrelse: 145-210 mm - display 1.5 - Bluetooth, Wi-Fi, NFC - 52 g - tactical black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Amazfit T-Rex 3 Pro - 48 mm - Ja smart ur med rem - silikone - håndledsstørrelse: 145-210 mm - display 1.5 - Bluetooth, Wi-Fi, NFC - 52 g - tactical black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 20262.590 kr108 kr (4%)
16. maj 20262.698 kr11 kr (0%)
15. maj 20262.687 kr49 kr (2%)
14. maj 20262.638 kr61 kr (2%)
12. maj 20262.699 kr48 kr (2%)
10. maj 20262.651 kr11 kr (0%)
9. maj 20262.662 kr12 kr (0%)
8. maj 20262.674 kr12 kr (0%)
7. maj 20262.686 kr13 kr (0%)
6. maj 20262.699 kr57 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret