Gå til hovedindhold

Amazfit Active Max, 3,81 cm (1.5), AMOLED, Berøringsskærm, 4 GB

AmazfitArmbåndsureEAN: 6972596109631
Pris fra 1.085 krtil 1.299 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 214 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.079 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Amazfit Active Max, 3,81 cm (1.5), AMOLED, Berøringsskærm, 4 GB og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1085 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Amazfit Active Max Black
1.085 kr
Til butik
Amazfit Active Max Black billede

Produktinformation

Amazfit Active Max Black

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: W2556GL1N
EAN: 6972596109631
Varenr.: 1003855338
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Amazfit Active Max, 3,81 cm (1.5), AMOLED, Berøringsskærm, 4 GB
1.228 kr
Til butik
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Amazfit Active Max Str. ONE SIZE Sort Unisex
1.299 kr
Til butik
Amazfit Active Max Str. ONE SIZE Sort Unisex billede

Produktinformation

Amazfit Active Max er et robust og alsidigt smartwatch, skabt til dig, der vil have en træningspartner, der kan følge med i både hverdagens rutiner og de mest ambitiøse træningsmål. Uret kombinerer avanceret træningssporing, omfattende sundhedsovervågning og praktiske smart-funktioner, så du får et klart overblik over dine fremskridt og din daglige velvære – direkte på håndleddet. Den store, skarpe AMOLED-skærm sikrer, at du altid får dine data, beskeder og træningsstatistikker tydeligt frem, uanset om du træner i sollys eller modtager notifikationer i hverdagen. Amazfit Active Max måler puls, ilt i blodet (SpO₂), stress og søvn døgnet rundt med Amazfit BioTracker™-teknologi, så du kan optimere både træning og restitution. Avancerede metrics som PAI-score og daglig parathed giver dig ekstra indsigt i, hvordan din krop har det.

Produktspecifikationer

Mærke: Amazfit
Kategori: smartwatches
Størrelse: Str. ONE SIZE
EAN: 6972596109631
Varenr.: 354328
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Amazfit Active Max 48mm - Black
1.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Amazfit Active Max, 3,81 cm (1.5), AMOLED, Berøringsskærm, 4 GB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Amazfit Active Max, 3,81 cm (1.5), AMOLED, Berøringsskærm, 4 GB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.085 kr1.085 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.228 kr1.228 krKøb
3Løbeshop DK1.299 kr1.299 krKøb
4Proshop DK1.299 kr1.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Amazfit Active Max, 3,81 cm (1.5), AMOLED, Berøringsskærm, 4 GB

PriceData har fulgt prisen på Amazfit Active Max, 3,81 cm (1.5), AMOLED, Berøringsskærm, 4 GB i 147 dage. Laveste pris i perioden er 1.079 kr (registreret d. 4. april 2026), højeste er 1.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.168 kr.

Den nuværende pris på 1.085 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Amazfit Active Max, 3,81 cm (1.5), AMOLED, Berøringsskærm, 4 GB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Amazfit Active Max, 3,81 cm (1.5), AMOLED, Berøringsskærm, 4 GB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.085 kr2 kr (0%)
31. maj 20261.083 kr5 kr (0%)
30. maj 20261.088 kr3 kr (0%)
29. maj 20261.085 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.084 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.083 kr4 kr (0%)
24. maj 20261.087 kr2 kr (0%)
23. maj 20261.085 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.087 kr3 kr (0%)
20. maj 20261.084 kr123 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret