Gå til hovedindhold

Aluvia skærm - Pearl White - Mini Ø: 40 cm - Umage

UmageLampeskærmeEAN: 5710302021287
Pris fra 1.359 krtil 1.845 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 486 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.189 kr 17. maj

Sammenlign priser på Aluvia skærm - Pearl White - Mini Ø: 40 cm - Umage og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1359 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Aluvia mini skærm, pearl hvid
-20%1.359 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Aluvia mini skærm, pearl hvid billede

Produktinformation

Umage Aluvia mini lampeskærm, pearl hvid - designet af Søren Ravn Christensen Lampeskærmen Aluvia har med sine karakteristiske blade i aluminium et både let og robust design. Skærmen kan i kombination med ophæng eller standere fra eksempelvis Umage danne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Umage
Farve: Hvid
EAN: 5710302021287
Varenr.: 2128
Gå til Trenddo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Aluvia skærm - Pearl White - Mini Ø: 40 cm - Umage
-10%1.529 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Aluvia skærm - Pearl White - Mini Ø: 40 cm - Umage billede

Produktinformation

Aluvia skærmen fra Umage er med sine aluminiums blade en utrolig smuk lampe, som giver et smukt skær fra sig. Lampen er let og robust på samme tid grundet de karakteristiske blade af aluminium. Lampen er perfekt til at forstærke din indretning og gøre dit...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Umage
Kategori: Udsalg
EAN: 5710302021287
Varenr.: 51673690472786
Gå til Tendensshop
TrustScore 2.5 ud af 52,5
Aluvia skærm - Pearl White - Mini Ø: 40 cm - Umage
-10%1.529 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Aluvia skærm - Pearl White - Mini Ø: 40 cm - Umage billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Umage
Kategori: Umage
EAN: 5710302021287
Varenr.: 52105299919181
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Umage Aluvia lampeskærm, hvid, Ø40 cm
1.699 kr
Til butik
Gå til Hulténs DK
TrustScore 4 ud af 53,7
Umage, Aluvia Lampeskærm Ø40 cm Pearl White
-10%1.845 kr
Før 2.050 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aluvia skærm - Pearl White - Mini Ø: 40 cm - Umage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aluvia skærm - Pearl White - Mini Ø: 40 cm - Umage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk1.359 kr1.359 krKøb
2Trenddo1.529 kr1.529 krKøb
3Tendensshop1.529 kr1.529 krKøb
4LampeGuru.dk1.699 kr1.699 krKøb
5Hulténs DK1.845 kr1.890 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Aluvia skærm - Pearl White - Mini Ø: 40 cm - Umage

PriceData har fulgt prisen på Aluvia skærm - Pearl White - Mini Ø: 40 cm - Umage i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.180 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 1.529 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.245 kr.

Den nuværende pris på 1.359 kr er 9% over normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Aluvia skærm - Pearl White - Mini Ø: 40 cm - Umage. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Aluvia skærm - Pearl White - Mini Ø: 40 cm - Umage de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.359 kr50 kr (4%)
29. maj 20261.309 kr120 kr (10%)
17. maj 20261.189 kr340 kr (22%)
16. maj 20261.529 kr340 kr (29%)
21. apr. 20261.189 kr85 kr (7%)
19. apr. 20261.274 kr85 kr (7%)
17. apr. 20261.189 kr85 kr (7%)
16. apr. 20261.274 kr85 kr (7%)
29. mar. 20261.189 kr9 kr (1%)
1. mar. 20261.180 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret