Gå til hovedindhold

Noname Altech Termostathoved til minishunt. Med føler. AL107LKIT

NonameSanitetEAN: 5708347900728
Pris fra 510 krtil 1.081,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 571,25 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Altech Termostathoved til minishunt. Med føler. AL107LKIT og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 510 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Altech Termostathoved til minishunt. Med føler. AL107LKIT
510 kr
Til butik
Altech Termostathoved til minishunt. Med føler. AL107LKIT billede

Produktinformation

Anvendes til udskiftning på minishunt

Produktspecifikationer

Kategori: Ventiler & tilbehør
EAN: 5708347900728
Varenr.: 417842
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Termostathoved - til minishunt. Med føler. AL107LKIT
1.067 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
termostathoved med føler til minishunt. M28 gevind.
1.081,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Altech Termostathoved til minishunt. Med føler. AL107LKIT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Altech Termostathoved til minishunt. Med føler. AL107LKIT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk510 kr510 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.067 kr1.067 krKøb
3vvsfittings.dk1.081,25 kr1.081,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Altech Termostathoved til minishunt. Med føler. AL107LKIT

PriceData har fulgt prisen på Altech Termostathoved til minishunt. Med føler. AL107LKIT i 172 dage. Laveste pris i perioden er 510 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 1.067 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 617 kr.

Den nuværende pris på 510 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 36% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Altech Termostathoved til minishunt. Med føler. AL107LKIT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Altech Termostathoved til minishunt. Med føler. AL107LKIT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026510 kr37 kr (7%)
28. maj 2026547 kr37 kr (7%)
25. maj 2026510 kr557 kr (52%)
24. maj 20261.067 kr557 kr (109%)
12. maj 2026510 kr32 kr (6%)
8. maj 2026542 kr32 kr (6%)
6. maj 2026510 kr282 kr (36%)
5. maj 2026792 kr282 kr (55%)
24. apr. 2026510 kr282 kr (36%)
23. apr. 2026792 kr282 kr (55%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret