Gå til hovedindhold

Noname Altech TEA fordelerrør 3/4 3 grene med 1/2 nipler uden fittings. TEA belagt

NonameSanitetEAN: 8016603235437
Pris fra 210 krtil 9.818 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 9.608 kr (98% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 140 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Altech TEA fordelerrør 3/4 3 grene med 1/2 nipler uden fittings. TEA belagt og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 210 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TEA 3/4 ford.rør 3x1/2 - 3 grene med 1/2 nipler uden fittings. TEA belagt
210 kr
Til butik
TEA 3/4 ford.rør 3x1/2 - 3 grene med 1/2 nipler uden fittings. TEA belagt billede

Produktspecifikationer

Mærke: PETTINAROLI
Kategori: Gulvvarme
Farve: 1
Artikel nr.: ALBI203PT
EAN: 8016603235437
Varenr.: 3517213
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
TEA fordelerrør CC35 3/4'' med 3x1/2'' nippel studse
243,75 kr
Til butik
TEA fordelerrør CC35 3/4'' med 3x1/2'' nippel studse billede

Produktinformation

Uden omløbersætI messing med TEA overfladebehandlingTEA-belægningen beskytter fordelerrør og fittings mod korrosionAfgiver ikke metaller til drikkevandetMed muffe/nippel i enderne til sammenskruningTil vand- og varmesystemerCC 35 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Noname
Kategori: Fordelerrør
Størrelse: 3/4 ''
EAN: 8016603235437
Varenr.: 046112103
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Altech TEA fordelerrør 3/4 3 grene med 1/2 nipler uden fittings. TEA belagt
9.818 kr
Til butik
Altech TEA fordelerrør 3/4 3 grene med 1/2 nipler uden fittings. TEA belagt billede

Produktinformation

Uden omløbersæt I messing med TEA overfladebehandling TEA-belægningen beskytter fordelerrør og fittings mod korrosion Afgiver ikke metaller til drikkevandet Med muffe/nippel i enderne til sammenskruning Til vand- og varmesystemer CC 35 mm

Produktspecifikationer

Kategori: Altech Gulvvarme
EAN: 8016603235437
Varenr.: 819090

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Altech TEA fordelerrør 3/4 3 grene med 1/2 nipler uden fittings. TEA belagt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Altech TEA fordelerrør 3/4 3 grene med 1/2 nipler uden fittings. TEA belagt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK210 kr249 krKøb
2vvsfittings.dk243,75 kr243,75 krKøb
3Elvvs.dk9.818 kr9.818 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Altech TEA fordelerrør 3/4 3 grene med 1/2 nipler uden fittings. TEA belagt

PriceData har fulgt prisen på Altech TEA fordelerrør 3/4 3 grene med 1/2 nipler uden fittings. TEA belagt i 128 dage. Laveste pris i perioden er 140 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 8.732 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.037 kr.

Den nuværende pris på 210 kr er 80% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Altech TEA fordelerrør 3/4 3 grene med 1/2 nipler uden fittings. TEA belagt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Altech TEA fordelerrør 3/4 3 grene med 1/2 nipler uden fittings. TEA belagt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026210 kr15 kr (8%)
12. maj 2026195 kr15 kr (7%)
9. maj 2026210 kr15 kr (8%)
8. maj 2026195 kr52 kr (36%)
7. maj 2026143 kr52 kr (27%)
5. maj 2026195 kr55 kr (39%)
30. apr. 2026140 kr55 kr (28%)
13. apr. 2026195 kr22 kr (13%)
24. mar. 2026173 kr1 kr (1%)
20. mar. 2026174 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret