Gå til hovedindhold

Noname Altech TEA fordelerrør 3/4 4 grene med 1/2 nipler uden fittings. TEA belagt

NonameSanitetEAN: 5708347900179
Pris fra 159 krtil 273,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 114,75 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 145 kr 6. maj

Sammenlign priser på Altech TEA fordelerrør 3/4 4 grene med 1/2 nipler uden fittings. TEA belagt og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TEA 3/4 ford.rør 4x1/2 - 4 grene med 1/2 nipler uden fittings. TEA belagt
159 kr
Til butik
TEA 3/4 ford.rør 4x1/2 - 4 grene med 1/2 nipler uden fittings. TEA belagt billede

Produktspecifikationer

Mærke: PETTINAROLI
Kategori: Pex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: ALBI204PT
EAN: 5708347900179
Varenr.: 3517217
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Altech TEA fordelerrør 3/4 4 grene med 1/2 nipler uden fittings. TEA belagt
168 kr
Til butik
Altech TEA fordelerrør 3/4 4 grene med 1/2 nipler uden fittings. TEA belagt billede

Produktinformation

Uden omløbersæt I messing med TEA overfladebehandling TEA-belægningen beskytter fordelerrør og fittings mod korrosion Afgiver ikke metaller til drikkevandet Med muffe/nippel i enderne til sammenskruning Til vand- og varmesystemer CC 35 mm

Produktspecifikationer

Kategori: Fordelerrør
EAN: 5708347900179
Varenr.: 819091
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
TEA fordelerrør CC35 3/4'' med 4x1/2'' nippel studse
273,75 kr
Til butik
TEA fordelerrør CC35 3/4'' med 4x1/2'' nippel studse billede

Produktinformation

Uden omløbersætI messing med TEA overfladebehandlingTEA-belægningen beskytter fordelerrør og fittings mod korrosionAfgiver ikke metaller til drikkevandetMed muffe/nippel i enderne til sammenskruningTil vand- og varmesystemerCC 35 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Noname
Kategori: Fordelerrør
Størrelse: 3/4 ''
EAN: 5708347900179
Varenr.: 046112104

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Altech TEA fordelerrør 3/4 4 grene med 1/2 nipler uden fittings. TEA belagt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Altech TEA fordelerrør 3/4 4 grene med 1/2 nipler uden fittings. TEA belagt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK159 kr198 krKøb
2Elvvs.dk168 kr168 krKøb
3vvsfittings.dk273,75 kr273,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Altech TEA fordelerrør 3/4 4 grene med 1/2 nipler uden fittings. TEA belagt

PriceData har fulgt prisen på Altech TEA fordelerrør 3/4 4 grene med 1/2 nipler uden fittings. TEA belagt i 174 dage. Laveste pris i perioden er 144 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 293,08 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 169 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Altech TEA fordelerrør 3/4 4 grene med 1/2 nipler uden fittings. TEA belagt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Altech TEA fordelerrør 3/4 4 grene med 1/2 nipler uden fittings. TEA belagt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026159 kr2 kr (1%)
25. maj 2026157 kr2 kr (1%)
24. maj 2026159 kr2 kr (1%)
8. maj 2026157 kr12 kr (8%)
6. maj 2026145 kr9 kr (6%)
5. maj 2026154 kr9 kr (6%)
24. apr. 2026145 kr9 kr (6%)
23. apr. 2026154 kr9 kr (6%)
8. apr. 2026145 kr3 kr (2%)
24. mar. 2026148 kr13 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret