Gå til hovedindhold

Alpenföhn Black Ridge - Processor-køler - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200) - kobberbase og nikkelbelagt aluminiumsblæsere - 92

Pris fra 275 krtil 479 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 204 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Alpenföhn Black Ridge - Processor-køler - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200) - kobberbase og nikkelbelagt aluminiumsblæsere - 92 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 275 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Alpenföhn Black Ridge Processor-køler 1-pack Sort
275 kr
Til butik
Alpenföhn Black Ridge Processor-køler 1-pack Sort billede

Produktinformation

Alpenföhn Black Ridge - Processor-køler - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1567, LGA1150, LGA1151, AM4) - nikkelbelagt aluminium - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Alpenföhn
Artikel nr.: 84000000156
EAN: 4250280374810
Varenr.: 1000075738
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Alpenföhn Black Ridge - Processor-køler - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200) - kobberbase og nikkelbelagt aluminiumsblæsere - 92
305 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Alpenföhn Black Ridge - CPU Luftkøler
318 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
CPU-køler Alpenföhn Black Ridge 9,2 cm (sort)
459 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
CPU-køler Alpenföhn Black Ridge 9,2 cm (sort)
479 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alpenföhn Black Ridge - Processor-køler - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200) - kobberbase og nikkelbelagt aluminiumsblæsere - 92 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alpenföhn Black Ridge - Processor-køler - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200) - kobberbase og nikkelbelagt aluminiumsblæsere - 92 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK275 kr275 krKøb
2CS MEGASTORE DK305 kr344 krKøb
3Proshop DK318 kr357 krKøb
4Boligcenter DK459 kr459 krKøb
5Vivas DK479 kr558 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Alpenföhn Black Ridge - Processor-køler - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200) - kobberbase og nikkelbelagt aluminiumsblæsere - 92

PriceData har fulgt prisen på Alpenföhn Black Ridge - Processor-køler - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200) - kobberbase og nikkelbelagt aluminiumsblæsere - 92 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 275 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 405 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 339 kr.

Den nuværende pris på 275 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Alpenföhn Black Ridge - Processor-køler - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200) - kobberbase og nikkelbelagt aluminiumsblæsere - 92. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Alpenföhn Black Ridge - Processor-køler - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200) - kobberbase og nikkelbelagt aluminiumsblæsere - 92 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026275 kr7 kr (2%)
22. maj 2026282 kr6 kr (2%)
15. maj 2026288 kr6 kr (2%)
8. maj 2026294 kr6 kr (2%)
30. apr. 2026300 kr7 kr (2%)
24. apr. 2026307 kr6 kr (2%)
22. apr. 2026313 kr12 kr (4%)
15. apr. 2026325 kr18 kr (5%)
14. apr. 2026343 kr3 kr (1%)
13. apr. 2026346 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret