Gå til hovedindhold

AllMatters Menstruationstrusse High Waist Underwear Light/Moderate XL

AllMattersPersonlig plejeEAN: 5711782001059
Pris fra 193,95 krtil 299,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 106 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på AllMatters Menstruationstrusse High Waist Underwear Light/Moderate XL og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 193.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
AllMatters High Waist Underwear Light/Moderate XL,1pk.
193,95 kr
Til butik
AllMatters High Waist Underwear Light/Moderate XL,1pk. billede

Produktinformation

AllMatters genanvendelige menstruationstrusser er behagelige, slidstærke og bæredygtige.

Produktspecifikationer

Mærke: AllMatters
Kategori: Menstruationstrusser
EAN: 5711782001059
Varenr.: 35002
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
AllMatters High Waist Underwear - XL - 1 pakke
223 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
AllMatters Menstruationstrusse High Waist Underwear Light/Moderate XL
-10%233,95 kr
Før 259,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
AllMatters Menstruationstrusse High Waist Underwear Light/Moderate XL billede

Produktinformation

AllMatters' genanvendelige menstruationstrusser kombinerer komfort, holdbarhed og bæredygtighed. De ligner almindelige trusser, men er udstyret med flere lag, der absorberer blod, forhindrer lugt, og holder dig tør. Disse menstruationstrusser fås i en kl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Allmatters
Kategori: Bind & tamponer
EAN: 5711782001059
Varenr.: 53851
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
AllMatters High Waist Underwear - XL - 1 stk
259,95 kr
Til butik
Gå til Allmatters.com
TrustScore 0 ud af 50,0
Tencel™ High Waist i Sort
299,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AllMatters Menstruationstrusse High Waist Underwear Light/Moderate XL koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AllMatters Menstruationstrusse High Waist Underwear Light/Moderate XL koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk193,95 kr193,95 krKøb
2Økologisk-Supermarked223 kr223 krKøb
3Helsegrossisten.dk233,95 kr233,95 krKøb
4Duft og Natur259,95 kr259,95 krKøb
5Allmatters.com299,95 kr299,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AllMatters Menstruationstrusse High Waist Underwear Light/Moderate XL

PriceData har fulgt prisen på AllMatters Menstruationstrusse High Waist Underwear Light/Moderate XL i 181 dage. Laveste pris i perioden er 181,95 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 220,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 205 kr.

Den nuværende pris på 193,95 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for AllMatters Menstruationstrusse High Waist Underwear Light/Moderate XL. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for AllMatters Menstruationstrusse High Waist Underwear Light/Moderate XL de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 2026193,95 kr13 kr (6%)
15. apr. 2026206,95 kr14 kr (6%)
14. apr. 2026220,95 kr14 kr (7%)
9. apr. 2026206,95 kr12 kr (6%)
28. mar. 2026194,95 kr12 kr (6%)
14. mar. 2026206,95 kr1,01 kr (0%)
13. mar. 2026207,96 kr1,01 kr (0%)
4. mar. 2026206,95 kr12 kr (6%)
2. mar. 2026194,95 kr12 kr (6%)
1. mar. 2026206,95 kr1,01 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret